Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Nihat Genç'in Balkon Konuşması

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Nihat Genç'in Balkon Konuşması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Haz 2011, 15:06

NİHAT GENÇ’İN BALKON KONUŞMASI

Resim

Türkiye’de mahküm sayısı yüzyirmi bin kadar olsun oy alamayan bütün küçük partilere, önümüzü açtınız, Allah sizden razı olsun, siz gerçekte bir vızıltıydınız, olsun, seçim günlerinde sizlerin vızıltıları çok işe yaradı, vızıltılarınızı ‘eşkıya’ yapıp manşetlerimize taşıdık, savcılarım ve polislerimle hepinizi kucaklamaya devam edeceğim..

Beşyüz milyar dış borç, yüzde elli oy, gelecek seçimde bir trilyon dış borç yüzde doksan dokuz oy, istikrar sürüyor, Türkiye büyüyor..
Bernanke’nin para musluklarını kısacağı kabusları yazan ekonomistler çok daha avuçlarını yalar, istikrar, tüm milli direnişler kırılıncaya kadar, birkaç yıl içinde Suriye, sonra İran, Fas’tan Pakistan’a bir ‘sivil, ileri demokrasi cenneti olana kadar’ sıcak para akacak. Dış borç alıp vatandaşa ev satıyoruz, dış borç alıp kurbanlık inek ithal ediyoruz, istikrar sürüyor Türkiye büyüyor, tek bir çobanı olmayan ülkede endişeniz olmasın kurban bayramlarınızda her köyde her kasabada kavurmalarınız eksik olmayacak, milli irade, halkın iradesini tüm dünyaya gösterdiniz..

Yüzde elli oy’u havai fişekleriyle kutlayan bağımsız özgür medyamız, Hanefi Avcı bir kitap yazdı diye aylarca karalama yazıları yazdınız, adamı sırf bir kitap yazdı diye içeri tıktınız, sizlere bir teşekkür yetmez…

Ahmet Şık’ı, kitabını dahi bitirmeden enseleyip bilmem hangi terör örgütünün kanlı üyesi yapmayı birkaç haftada başardınız, Allah hepinize gönlünüze göre versin..

Yüzde elli oy aldığına göre Nedim Şener’i de artık hepten görmezden geliriz, yeter ki istikrar sürsün..
Soner Yalçın ve Barışlar ne kitap yazdı ne de hazırlığı vardı, sadece bilgisayarlarına bir e-mail atıldı diye yaka paça yakalayıp kodese tıktınız, yetmedi binlerce evet onbinlerce TV programı yapıp her biriniz ayrı iftiralarla boğdunuz öldürdünüz kirletip çöpe atmayı başardınız, bu ülke sizlerin canhıraş gayretlerinizi unutmayacak…

Daha birkaç gün önce kaset skandallarıyla MHP’ye saldıran cemaatçiler ve AKP, bugün ne çok çalışmış mış lar, Türkiye için ne fedakarlıklar yapmış mış lar diye ballandırarak anlatan medyanın tüm onurlu yazarları, zafer sizindir, artık tıksırıncaya kadar yiyin efendiler, bu hanı iştaha sizin..
Ey medyanın dev özgür bağımsız yazarları, AKP’nin ilk iktidar günlerinde AKP dünyaya açılıyor AB’ye giriyoruz, CHP ise AB’ye karşı, kendine ders çıkartsın CHP içine kapanmasın dünyaya açılsın diye onbinlerce yazıyla dersler verdiniz Türkiye’ye..
AKP’nin ikinci iktidarı başlarken AKP açılımları başlatıyor Kürt Sorunu’nu çözüyor, CHP ise ağzına Kürt kelimesini almıyor diye Türkiye’ye ve CHP’ye dersler veren onbinlerce makale yazdınız..

Şimdi AKP’nin üçüncü iktidarında ders vermeye devam ediyorsunuz, şimdi de AKP anayasa hazırlayacakmış CHP destek versin akıllarına başladınız, yani yine oyu yağı böreği alan siz ceremesini çeken yine dayağı yiyen CHP mi olacak…
Birinci iktidarında AKP’nin tek vizyonu AB’ydi, giremedi, ikinci iktidarında vizyonu ‘açılım’dı, Habur’da rezil oldu, üçüncü iktidarında şimdi Anayasa yapacakmış, yapar yapar bu yazarlar varken uzay projeleri dahi yapmadı mı?

.BDP’lilerin pazarlığı nerden tuttuğu ortada, Kürt sorununa koyduğu rayiç el yakıyor kimse yanaşamıyor, birkaç aya kalmaz, bu üçüncü vizyon döneminizde de hiç şüpheniz olmasın istikrar sürecek Türkiye büyüyecek ve sizler ‘yeni vizyonlarınızla’ tatlı ballı kaymaklı ekranlı hayatlarınızı non stop devam edecek yüzde ellileri çoktan buldunuz, Allah eksik etmesin..

Ve şüphesiz, korkudan donuna işeyip reklamı selamı sabaha kesen bütün işadamlarınıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum..
ODA TV’ye ödül verip sonra karalama kampanyası başlar başlamaz korkudan donuna işeyip ödülü geri alan gazeteciler cemiyetine de gösterdiği insanlık ahlak ve vefa’dan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum..

Üniversitelerde kendi paramla gidip geldiğim hiçbir aşamasında tek kuruş para almadığım ancak tıka basa doldurduğum konferanslarıma izin vermeyen rektör ve dekanları ise gerçekten kutluyorum, aferin iyi iş yaptınız, artık yüzde elli oy bütün günahlarınızı affettirmiştir..
Çalıştığım TV’leri basan polisleri tek tek tebrik ediyorum, onlar zaten Roma’dan beri emir kulu, Allah emirlerini kulluklarını arttırsın..
Çok yüksek dinlenme oranlarına rağmen hükümetin vergilerinden korkup işime son verdiği için asla değil bir telefon bir merhaba bir açıklama dahi yapmaya cesaret edemeyen büyük TV patron ve yöneticilerini ise bu vesileyle kutluyorum..

Çalıştığım TV’yi digitürk 36 numaradan bir gecede kaldırıp yerine bir gecede Melih Gökçek sahipliğinde bilinen Beyaz TV’yi yerleştiren Digitürk’tün reklam ve tanıtımdan ve promosyondan ve yurtdışı tarife indirimlerinden sorumlu yetkililerine ayrıca teşekkür ediyorum..
Çanak anten yayınlarını belediye imkanlarıyla yasaklayan olmazsa frekans ayarlarıyla her hafta yorulmadan bozan oynayan belediye ve adını bilmediğim cemaatin cinlerine Türkçe olimpiyat ödülleri vermek boynumun borcu olsun..

Yeni çıkan kitaplarımdan tek satır bahsetmeyen medyanın ahlaktan medeniyetten insanlıktan ve adaletten sorumlu kültür müdür ve yazarlarına özellikle tek tek teşekkür ederim..

ODA TV’de çalıştığım yedi arkadaşımı aylar geçmesine rağmen iddianamesi yazılmadan aylarca hapiste tutan savcılara, ayrıca ekranlarda iddialar var efendim iddialar diye veryansın eden yazarlara ve arkadaşlarım içeri atılınca zınk diye kilitlenip susan onca vahim iddiayı bugüne kadar tek satır dile getirmeyen özgürlükçü ve demokrat kalemlere ise: sizlere hayranım bir insan evladı bu kadar şerefsiz nasıl oluyor sonunda ben de anladım, yüzde elli oyla olunuyormuş..

Yıllar önce Maliye Bakanı Unakıtan’ın mikrofonu açık kalıp Türkiye’nin duyduğu YÖK Başkanı aleyhindeki sözleri aynen ekranda söyledim diye, beş milyar tazminatı benden, ifadem alınmadan nasıl oldu anlayamadan çalıştığım yayınevi ve TV’nin muhasebesinden bir günde almayı başaran YÖK başkanının acar avukatlarına, hızlarına gayretlerine tane tane teşekkür ediyorum, çünkü lafı söyleyen Unakıtan tazminatı ödeyen ben oldum..
AKP’nin ikinci iktidarının Anayasa taslaklarının konuşulduğu günlerde, Tanzimat’tan beri bizim anayasa yapıcılar batıdan kesip kopya yapıştırıp anayasa yaparlar, diye bir cümle kurdum diye, yetmiş milyarlık tazminat davası açan, ünleri dünyayı sarmış büyük anayasa profesörlerine sadece teşekkür yetmez ayrıca ellerini öper başıma koyarım..

Telefon kayıtlarımızı saniye saniye dinleyenlere savcı ve siyasi iktidara ve medyaya bakın bir bok çıkar mı diye servis edenlere teşekkür az kalır, dinleme yetmediği gibi, gittiğim kahveye gelip yan masada kim geldi kimle konuştu diye yıllardır usanmadan oturup bizi bekleyen kamu düzeninin organizenin tüm sivil görevlilerine tek tek teşekkür ederken, bir küçük ricamı dile getirmek istiyorum, bir suçluymuş gibi benimle göz göze gelmemeye çalışmayın, biliyorum sizin de çocuklarınız var siz de ev geçindiriyorsunuz..

Belediye festivali ya da özel günlerde üçüncü sınıf pavyon şarkıcılarına dahi on milyar yirmi milyar gibi paralar ödeyip ve binbir rica ve araya adam koyup bizleri davet edip sonra bir kuru fasulye yedirip otobüsle geri gönderen belediye başkanlarının tümüne birden büyük saygılarımı iletiyorum..
Hemen her üniversitede öğrenci anketlerinde adım ilk sırada çıkmasına rağmen sıra ödül vermeye gelince üniversite yönetiminin ısrarıyla ödülleri hep zararsız emmeye gömmeye müsait şöhretlere iftiharla vermeyi gelenekleştiren tüm idarecilerine sırf ekranlarda adları duyulsun diye organize ettikleri bu insanlık görevlerinden dolayı kutlar, ayrı ayrı öperim..

Kürt milliyetçiliği tehlikelidir deyip topa girmeyi red ettiğimiz için bizimle selamı sabahı kesen devrimin büyük yoldaşları onlarca yılın arkadaşlarına, sizlere en ayrıntılı teşekkürlerimi anılarımda tek tek düşünüyorum..

Eleştirel bir cümle içinde ‘herifcioğlu’ diye bir sıfat geçirdiğim için yetmiş milyarlık tazminat davası açan Fethullah Gülen Hocaefendi’yi ise yurdumuza döner dönmez ilk karşılayıp kucaklamak ne haddime ben ettim sen etme diye önünde diz çöken ben olacağım, yani herif dedim diye az daha Silivri’deydim, hala tehlike geçmiş değil dava sürüyor Türkiye büyüyor..

Rekor izleyici sayısına karşın oyunumu iptal eden ve en parasız günlerimde on milyarıma oturup üstelik yüzsüzlükle korsan kitabımı da basan yayıncılarım, sizleri bu satırlarda harcamak istemem, hepinizi gün gelir ben de kucaklarım…

Yayınlarımız karartıldıkça itildikçe örtüldükçe susturuldukça sevinen medyanın bağımsız özgürlükçü yazarları, Eylül ayına kalmaz, hepinizin duyabileceği görebileceği Digitürk’ten bir kanaldan kaldığım yerden yayınlara başlıyorum, teşekkürlerime artık oradan devam ederiz, saygıyla..

Nihat Genç
Odatv.com
17.06.2011 12:56


http://www.odatv.com/n.php?n=nihat-genc ... 1706111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron