Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Halaçoğlu: "Başbakan'ın Dinlenme Zamanı Geldi"

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Halaçoğlu: "Başbakan'ın Dinlenme Zamanı Geldi"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 Haz 2011, 00:47

Halaçoğlu: "Başbakan'ın Dinlenme Zamanı Geldi"

Yusuf Halaçoğlu, Başbakan Erdoğan'ın Bingöl'de yaptığı mitingde Bingöl'de olduğunu unutarak Diyarbakır'dan ses istemesini eleştirerek, "Başbakan'ın dinlenme zamanı geldi" dedi.

MHP Milletvekili adayı Yusuf Halaçoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bingöl'de yaptığı mitingde Bingöl'de olduğunu unutarak Diyarbakır'dan ses istemesini eleştirerek, "Başbakan'ın dinlenme zamanı geldi" dedi.

Halaçoğlu yaptığı açıklamada, özellikle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yaptığı Diyarbakır mitinginin sadece Başbakan'ı değil tüm Türkiye'yi şaşırttığını kaydetti.

Halaçoğlu, MHP'nin Diyarbakır mitinginin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

"Zira, Fırat'ın ötesine geçemeyen diye sürekli muhalefeti tahrik eden, özellikle de Devlet beyi tahrik eden Sayın Başbakan aslında Diyarbakır'da hem de kendisinin Güneydoğu'nun merkezi dediği bir bölgede yapılan mitingde son derece olumlu, yapıcı ve birleştirici bir konuşma sonrasında Diyarbakır'daki vatandaşlarımızın da Devlet beye destek verdiğini görünce, özellikle baro başkanının, Meclis'in MHP olmadan olamayacağını söylemesi sanırım kendisini etkiledi. Sayın Başbakan'ın artık biraz uyuması gerekiyor, dinlenmesi gerekiyor. Çünkü farklı şeyler söylemeye başladı. Başbakan'ın dinlenme zamanı geldi"

MHP'nin diğer milletvekili adayları Nihat Canpolat ile Hüseyin Tekin de Esenyurt ve Eskişehir Bağları'nda vatandaşların dertlerini dinledi.

Nihat Canpolat, Hüseyin Tekin ve Levent Livdumlu daha sonra, Belsin'de çarşı ve pazar esnafı ile bir araya geldi. Milletvekilİ adayları, Belsin Parkı'nda düzenlenen eğlenceye de katıldı. Burada vatandaşların oynadığı Oyunlara ve çektiği halaylara eşlik eden adaylar, neşeli bir gün geçirdi.

Bu arada, MHP Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan "Püskevitler" vatandaşlara dağıtıldı.

Öte yandan, MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı'nın, 12 Haziran'da sandık görevlisi olacak partililer için çiğ köfte ziyafeti düzenlendi.

Etkinliğe MHP İl Başkanı Mete Eke, Kocasinan İlçe Başkanı Serkan Tok, il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra adaylar Yusuf Halaçoğlu, Ünal Polat, Levent Livdumlu ve Faruk Çolak da katıldı.

09 Haziran 2011 Perşembe Saat 17:31

http://www.haberler.com/halacoglu-basba ... 19-haberi/
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir