Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Arslan'ın Bulgaristan Bağlantısı

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Arslan'ın Bulgaristan Bağlantısı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Haz 2011, 23:25

ARSLAN'IN BULGARİSTAN BAĞLANTISINI

Resim

Ergenekon davasında tanık olarak dinlenen, Arslan'ın ülkücü arkadaşı Nejat Uysal, Alparslan Arslan'ın Bulgaristan ilişkisini doğruladı. İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek, Danıştay saldırısından 9 gün sonra Alparslan Arslan'ın MOSSAD tarafından Bulgaristan'da eğitildiğini açıklamıştı.

Birinci Ergenekon Davası'nın dünkü duruşmasında Danıştay saldırısını gerçekleştiren Alparslan Arslan'ın ülkücü çevreden arkadaşı Nejat Uysal tanık olarak dinlendi.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "Alparslan Arslan'ın Bulgaristan'la ilişkisi var mı" sorusuna Nejat Uysal, Arslan'ın "Bulgaristan'da tanıdıkları var" yanıtını verdi. Böylece, Alparslan Arslan Bulgaristan bağlantısı bir kez daha onaylandı.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bu bağlantıyı Danıştay saldırısından 9 gün sonra yani 26 Mayıs 2006'da açıklamıştı.

MİT Müsteşarlığı, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdiği 17 Ocak 2011 tarihli yazı ve ekiyle de Perinçek'in açıklamasını teyit etmişti. Yazıda Arslan'ın Bulgaristan'daki Türk asıllı emekli bir albayı ziyaretinin ardından Danıştay Saldırısı'nın gerçekleştirildiği ifade edilmişti.

Çarşamba, 01 Haziran 2011 16:22

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron