Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kılıçdaroğlu: "Hazırlıklı Ol"

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Kılıçdaroğlu: "Hazırlıklı Ol"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 16 May 2011, 18:48

HAZIRLIKLI OL!

Resim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın, kendisinin SSK Genel Müdürlüğü dönemi ile ilgili açıklamalarına yanıt verdi ve 'Ben de şimdi bir belge açıklayacağım hazırlıklı ol' dedi.

Ankara Keçiören’de gerçekleştirilen mitinginde halka hitap eden Kılıçdaroğlu Başbakan Erdoğan’ın kendisinin SSK Genel Müdürlüğü dönemi ile ilgili çeşitli açıklamalar yaptığını hatırlatarak, “Ben de şimdi bir belge açıklayacağım hazırlıklı ol” dedi.

BU BAKANLAR ÇIKIP AÇIKLAMA YAPSINLAR

Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın “Bazı Bakanları, milletvekilleri listeye almadıysak bir nedeni var” yönündeki açıklaması ile bazı bakanların yolsuzluk yaptığını söylediğini dile getirerek, şöyle konuştu:

“Bu Bakanlar kimler? Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen çık açıklama yap. Ya ben yolsuzluk yapmadım, Başbakan yalan söylüyor de. Ya da sesini kes, yolsuzluk yaptığını kabul ediyorsun. Tarım Bakanı Sami Güçlü çık konuş. Orman Bakanı Osman Pepe çık konuş. Enerji Bakanı Hilmi Güler çık konuş. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan çık konuş ve sayın Başbakan sende zerre kadar onur varsa, bu kadar ağır konuşuyorum, çıkarsın nasıl yolsuzluk yapıldığını hangi bakanların yolsuzluk yaptığını kamuoyuna açıklarsın.”

Odatv.com
14.05.2011 23:38


http://www.odatv.com/n.php?n=hazirlikli-ol-1405111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir