Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tayyip'in Ses Kayıtlarını Yayımlayan Deniz Yıldırım Aday

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Tayyip'in Ses Kayıtlarını Yayımlayan Deniz Yıldırım Aday

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 May 2011, 15:06

TAYYİP'İN SES KAYITLARINI YAYIMLAYAN DENİZ YILDIRIM ISPARTA'DAN ADAY

Tayyip Erdoğan'ın önce Mehmet Ali Talat'la sonra da iş adamı Remzi Gür'le yaptığı karanlık telefon konuşmalarını yayımlayan Deniz Yıldırım, şimdi meclis yolunda... Ergenekon tertibiyle 17 aydır Silivri Cezaevi'nde tutulan Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Deniz Yıldırım, Cumhuriyet Güçbirliği'nin Isparta Milletvekili adayı.

TAYYİP TALAT GÖRÜŞMESİNİ ORTAYA ÇIKARDIK O YÜZDEN EVİMİZ BASILDI

Bir ay geçmeden tutuklanarak, Silivri zindanlarına konuldu... Şimdi, meclis yolunda!...

TAYYİP ERDOĞAN'IN BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ BU!..

7 Haziran 1977'de Isparta'da doğan Deniz Yıldırım, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Felsefe Bölümü'nden mezun oldu.

Üniversitede devrimci mücadelenin ön saflarında yer alan Yıldırım, 2006-2008 yılları arasında Öncü Gençlik Genel Başkanlığı yaptı.

Deniz Yıldırım, 25 Ekim 2003'te rektör, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katıldığı "80. Yıl Cumhuriyet Yürüyüş"ne önderlik etti. Yıldırım, üniversitelerdeki farklı grupların vatansever gençlerini biraraya getirmek için büyük emek verdi.

Gazetecilik mesleğini seçen Deniz Yıldırım, 2009 yılı başında da Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlendi. Aydınlık, Yıldırım'ın döneminde önemli haberlere imza attı. MİT'in gizlenen Ergenekon şemasını açıkladı. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne, Cumhuriyet aydınlarına yönelen tertipleri birer birer gün yüzüne çıkardı.

Tayyip Erdoğan ile Mehmet Ali Talat'ın "karanlık" telefon görüşmesini de "O" yayımladı...

"Erdoğan'ın gizli kasası" olarak bilinen Remzi Gür'le yaptığı "akçeli" konuşmayı da...

Anlayacağınız Yıldırım'ın suçu "büyüktü!".. 9 Kasım 2009'da Ergenekon tertibiyle tutuklandı.

Deniz Yıldırım, tam 17 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu. Ancak, Silivri'de de üretmeyi sürdürüyor. Yıldırım'ın "Cemaatin Ekonomik İşleyişi"ni anlatan, "Tayyip'in Voleleri" adlı kitabı bu ay sonunda okurlarıyla buluşacak.

Deniz Yıldırım, yalnızca gazeteci-yazar değil, aynı zamanda da bir müzisyen. Aşık Mahsuni Şerif'in "Amerika Katil" türküsünü yeniden düzenleyerek, Türkiye'deki anti emperyalist dalganın sesi olan "Grup Pusula"nın kurucusu.

Gazeteci Deniz Yıldırım, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde de Cumhuriyet Güçbirliği'nin Isparta bağımsız milletvekili adayı. Yıldırım, şu an Silivri Cezaevi'nde yürüttüğü mücadeleyi Meclis'ten sürdürmeye hazırlanıyor.

Salı, 12 Nisan 2011 16:38

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... ezel-haber
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir