Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP'nin Kaset Siyaseti

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

AKP'nin Kaset Siyaseti

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 May 2011, 23:11

KASET SİYASETİ

Resim

AKP iktidarının son dört yılına "gizli kamera ve telekulaklar" damgasını vurdu. 4 yıldır, Türkiye siyasetinin gündemini kasetler belirliyor. Ankara kulislerinde, CHP ve MHP'yi hedef alan kaset tertiplerine bir yenisinin daha ekleneceği konuşuluyor.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na ait bir ses kaydının kısa süre sonra internete servis edileceği yazılmaya başlandı. Peki; kim bu yatak odalarına giren rontgenci? Bu kameraların, kulaklıkların başında kim, hangi merkez var? Ne CHP ne de MHP bu sorularının yanıtlarını arıyor! AKP ise bu kasetlerle seçime yön veriyor.

MHP’ye yönelik kasetli tertiplerin art arda gelmesi, siyasetin de gündemini değiştirdi.

Gizli görüntüleri çekip, internet üzerinden servis eden merkezin elinde 6-7 kasetin daha olduğu ve tertip merkezinin ihtiyaç duyduğu zamanda o görüntüleri parça parça internete koyacağı da belirtiliyor.

Ancak bu merkezin faaliyetlerinin, MHP’yle sınırlı olmadığına ilişkin de bilgiler var. Ankara’da, bir kaset hazırlığının da CHP için yapıldığı konuşuluyor.

Kılıçdaroğlu’nun, başörtüsünü rahibe kıyafetine benzeten afiş konusunda Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci’yle yaptığı telefon görüşmesinin gizli kaydının servise hazırlandığı kaydediliyor.

Hatta Aslı Aydıntaşbaş, görüşmenin içeriğini bile Milliyet’teki köşesinde yazdı.

Artık siyasetin ana gündemi kasetlerle belirleniyor. Tertipler, daha büyük tertiplerle ve hedef kapsamını genişleterek sürdürülüyor.

Tertiplere maruz kalanlar, şikayet etmekten öteye gitmiyor. Şikayet ettikleri yer ise hükümet. Kimse, tertip merkezinin üzerine odaklanmak konusunda bir çaba göstermiyor. Tertiplerin daha da büyütülmesine neden olan tavır da bu!

Pazartesi, 09 Mayıs 2011 17:14

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir