Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hüseyin Çelik Fena Bozuldu

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Hüseyin Çelik Fena Bozuldu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 May 2011, 23:09

HÜSEYİN ÇELİK FENA BOZULDU

Resim

Türkiye'nin Seçimi programında Fatih Portakal'ın konuğu AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik'ti. Çelik program boyunca Fatih Portakal'ın sorularla sıkıştırması sonucu oldukça zor anlar yaşadı. Portakal adeta Çelik'i fırçaladı.

Ekonomik Büyümeden bahsedilirken, Kişi Başına Düşen Milli Gelir'in konuşulduğu esnada asgari ücret ve kayıt dışı ekonomiyle ilgili açıklama yapan Hüseyin Çelik'in cevabından memnun kalmayan Fatih Portakal, Çelik'e "Peki neden önüne geçemiyorsunuz arkadaş" diye çıkıştı.

Başbakan yardımcısı Çelik, Porakal'ın itirazlarının devam etmesi üzerine "kendi istatistiklerine inanıyorsun da benimkilere neden inanmıyorsun, böyle olmaz" diyerek çıkıştı.

Konuşmanın ilerleyen zamanlarında Çılgın Proje'ye de (Kanal İstanbul) değinen Hüseyin Çelik'e bu kez de "Gaziantep'teki insandan bana ne cevabını alıyoruz" demesi üzerine iyice sinirlenen Hüseyin Çelik, "Şeytan'ın avukatlığını yapıyorsun" dediği Portakal'dan "muhalefetten kimse olmadığı için bunları da ben sormak zorunda kalıyorum" cevabını aldı.

08.05.2011 20:48

http://www.odatv.com/n.php?n=huseyin-ce ... 0805111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron