Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Seçime 46 Gün Kala MHP İle İlgili Kaset

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Seçime 46 Gün Kala MHP İle İlgili Kaset

Mesajgönderen TurkmenCopur » 28 Nis 2011, 14:19

SEÇİME 46 GÜN KALA MHP İLE İLGİLİ KASET

Resim

Seçimlere kısa bir süre kala, gladyo tertipleri sahneye sürüldü. Bel altı vuruşun hedefi, bu kez MHP oldu. Milletvekili adaylarını hedef alan görüntüler internette yayınlandı. İki MHP yöneticisi de, Genel Başkan Bahçeli'nin isteği üzerine, genel başkan yardımcılığı ve milletvekili adaylığından istifa etti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da konuyla ilgili soruşturma başlattı.

İnternet üzerinden servis edilen görüntülerde, iki MHP’li yöneticinin bazı kadınlarla arasında geçen diyaloglar yer alıyor.

İnternete, “farklıülkücülük” rumuzuyla yüklenen görüntüler ve diyalog, önce Melih Gökçek’in oğlunun televizyonunda, Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı tarafından işlendi. Ardındansa bütün yandaş medyada eş zamanlı olarak yayınlandı.

MHP Genel Merkezi, iki yöneticinin Genel Başkan Bahçeli'nin isteği üzerine, genel merkezdeki görevlerinden ve milletvekili adaylıklarından istifa ettiklerini bildirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığıysa, konuyla ilgili "özel hayatın gizliliğini ihlal" gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Görüntülerin internete servis edilmesinden saatler önce, Devlet Bahçeli’nin partililere yaptığı komplo uyarısı dikkat çekiciydi.

"AKP kaynaklı kamuoyu hazırlama ve halkla ilişkiler faaliyetlerinin Milliyetçi Hareket Partisi’ni hedef aldığı anlaşılmaktadır. Başbakan Erdoğan’ın, seçim tarihi yaklaştıkça; Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve mensuplarına devlet gücünü ve imkânlarını da harekete geçirerek her türlü şirret tertibi yapacağı anlaşılmaktadır."

Bahçeli, benzeri uyarıların yapıldığı bir genelgeyi 15 Mart’ta parti teşkilatlarına göndermişti.

Görüntü hakkındaki düşünceleri Bahçeli’ye, seçim gezisi için gittiği Düzce’de soruldu. "Biz kaset siyasetine itibar etmiyoruz" diyen Bahçeli, gazetecilerden konuyla ilgili başka soru sormamalarını da istedi.

Çarşamba, 27 Nisan 2011 17:33

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir