Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tuncay Özkan: Perinçek ve Halil Nebiler Meclis'te Olmalı

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Tuncay Özkan: Perinçek ve Halil Nebiler Meclis'te Olmalı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Nis 2011, 16:15

Tuncay Özkan: Perinçek ve Halil Nebiler Meclis'te Olmalı

Resim

Ergenekon tertibi kapsamında 32 aydır Silivri zindanında tutulan Gazeteci Tuncay Özkan'dan, Cumhuriyet Güçbirliği adaylarına destek geldi. Özkan, cezaevinden gönderdiği mektupta Doğu Perinçek ve Halil Nebiler'in bulunduğu bir mecliste AKP'nin siyaset bezirganlığı yapamayacağını vurguladı.

Meclis aritmetiğini değiştirmek amacıyla, 31 bölgeden bağımsız adaylarla yola çıkan Cumhuriyet Güçbirliği'ne bir destek de Yeni Parti Genel Başkanı Tuncay Özkan'dan geldi.

İstanbul 1. Bölge bağımsız milletvekili adayı Tuncay Özkan, Silivri Cezavi'nden gönderdiği mektupta Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, Halil Nebiler ve diğer güçbirliği adaylarının olacağı bir mecliste AKP'nin siyaset bezirganlığı yapamayacağını vurguladı.

Tuncay Özkan - Bağımsız Milletvekili adayı

"Ben ve arkadaşlarım bu güç birlikteliğini çok önemsiyoruz. Doğu Perinçek'in, Halil Nebiler'in ve diğer adayların mecliste olmasını destekliyoruz. Onların mecliste olması rejimin sağlamlaştırılması demektir. Bağımsız adayların mecliste olması AKP iktidarının sonu olacaktır. Cumhuriyet rejimi kazanacaktır".

Ergenekon tertibi kapsamında 32 aydır Silivri'de tutulan Özkan, mektubunda AKP'nin mecliste hem sayısal, hem de mücadele edecek nitelikli insanlar bakımından dengelenip yenilgiye uğratılmaması halinde Cumhuriyet'in cenazesinin dahi kalıdırılmasına izin verilmeyeceğini belirtti.

Pazartesi, 25 Nisan 2011 13:01

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir