Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Öymen: "Perinçek ve Doğan'ın Meclise Girmesi Faydalı Olur"

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Öymen: "Perinçek ve Doğan'ın Meclise Girmesi Faydalı Olur"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Nis 2011, 01:04

Altan Öymen: AKP İktidarina 'Dur' Diyecek Bir Sonuç Çıkmalı

Seçimin nabzını tutmak için Eski CHP Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen'e mikrofon uzattık. Hükümetin yapmak istediği Anayasa değişikliğine dikkat çeken Öymen, AKP'nin durdurulması gerektiğini belirtti. Deneyimli gazeteci, "İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın Meclise girmesi faydalı olur" dedi.

12 HAZİRAN'DA BU İKTİDARA DUR DİYECEK BİR SONUÇ ÇIKSA İYİ OLUR

Eski CHP Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen, 12 Haziran Genel Seçimi'nin önemini anlattı.

DURMADAN DÜŞMEN ARAYAN VE İNSANLARI, KENDİ TARAFTARLARINI DÜŞMANLIĞA SEVK EDEN BİR LİDERİN YÖNETİMİNDEKİ İKTİDAR AYNI YA DA BENZER ŞEKİLDE YENİDEN İKTİDARA GELİRSE DAHA TEHLİKELİ OLMAYA YÖNELİR

Altan Öymen,seçimlerden hemen sonra anayasa değişikliğini gündeme getirecek AKP Hükümeti'ni eleştirdi.

BİR DE BUNU İLERİ DEMKRASİ ADINA YAPIYORLAR Kİ BU BİRAZ KOMİK OLUYOR. İLERİ DEMOKRASİYİ BIRAKALIM NORMAL BİR DEMOKRASİNİN UNSURLARI ORTADAN KALKIYOR. ASIL DEMOKRASİNİN KISTASI ORTADA. İNSANLARIN BURADAKİ VAZİYETLERİ DEMOKRAT OLUP OLMADIĞINI GÖSTERİR. BUNLARDAN BİR TANESİ %10 SEÇİM BARAJI

Öymen, Silivri'deki tutsakların milletvekili adayı olmalarını da değerlendirdi.

TUTUKLU BU İNSANLAR HİÇBİRİ HAKKINDA TUTUKLU HÜKMÜ YOK Kİ. BİR HÜKÜM ORTAYA ÇIKACAĞINA DAİR BİR GELİŞME DE YOK. TÜRKİYE'DE ADALET SİSTEMİNDE BİR YENİ CEZA İHTAS ETMEK YARGISIZ İNFAZ HADİSESİ ORTAYA ÇIKARMAK GİBİ BİR DURUM VAR. BU DURUMA KARŞI DA İNSANLAR TEPKİLERİNİ DİLE GETİRİYORLAR. BAĞIMSIZ ADAYLAR DA VAR. BİR KISMI BUNLARA OY VERECEK

Gazeteci Altan Öymen, "Doğu Perinçek ve Çetin Doğan meclise girmeli mi" sorumuza da yanıt verdi.

ÇETİN DOĞAN TAHLİYE EDİLMİŞTİ SONRA DA ŞEY OLDU. BİR DE İDDİANAMESİ İÇİN ÇOK TUHAF DURUMLAR VAR. DOĞU PERİNÇEK HAKKINDAKİ SUÇLAMALARI TEYİT EDECEK HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM BEN DURUŞMA SIRASINDA. ZATEN DOĞU PERİNÇEK NE ZAMANDIR SİYASETİN İÇİNDE OLAN BİR İNSAN. ÇETİN DOĞAN'I DA BEN TELEVİZYONLARDA BİR İKİ KERE GÖRMÜŞTÜM. İKİSİ DE TÜRKİYE'NİN SİYASİ HAYATINDA OLSALAR ELBETTE İYİ OLUR

Cuma, 22 Nisan 2011 15:58

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=232
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir