Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek Asıl Yandaşları Yazdı

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Doğu Perinçek Asıl Yandaşları Yazdı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Nis 2011, 19:46

Doğu Perinçek Asıl Yandaşları Yazdı

Resim

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Aydınlık gazetesinde yayımlanan "Ey yalan diktasının esirleri" başlıklı bugünkü köşesinde, medyayı yazdı. Perinçek, Milliyet ve Vatan gazetelerinin Libya savaşında batı diktasının şakşakçılığını yaptıklarını vurguladı ve okurlara "Asıl yandaş basın en çok okuduğunuz Milliyet ve Vatandır" diye seslendi.

LİBYA SAVAŞI VE GLADYO'NUN AMİRAL GEMİSİ

Libya savaşı, yalnız siyasal partilerin değil, basın kuruluşlarının duruşlarını da, bir kez daha sergiledi. Gladyo - Mafya rejiminin amiral gemileri, Milliyet ve Vatan! Üç yıldır böyle.

ASIL "YANDAŞ" BASIN

Bizim Cumhuriyetçi ve ulusalcılarımız, "yandaş basın" tekerlemesini dillerinden düşürmezler. Ama asıl "yandaş basın" onların en çok okudukları iki gazetedir: Milliyet ve Vatan. Değerli köşe yazarlarından söz etmiyoruz, asıl güdücüler haber merkezleridir.

EN KUYRUKLU YALANLARI HİSSETTİRMEDEN ZERK EDERLER

İğne yapanlar için, "eli çok hafif, hiç acıtmıyor" diye överiz veya "cart diye batırıyor" diye yakınırız. Milliyet ve Vatan ABD güdümlü Gladyo-Mafya-Tarikat rejiminin yönlendirmelerini hissettirmeden damarlarınıza zerk ederler. Zaman, STV, Taraf vb cart diye yaptıkları için, onlara "yandaş" diyoruz. Gazete ve televizyonların son üç yıldaki arşivlerine şöyle bir göz gezdiriniz, her önemli dış ve iç harekâtta Milliyet ve Vatan'ı hep başrolde göreceksiniz. Örneğin Ergenekon tertibinin en kuyruklu yalanları, onların manşetlerinden yayımlanmıştır. Eğer bu tertip, Zaman ve Taraf gazetelerine kalsaydı, hançerini Türkiye'nin derinlerine kadar batıramazdı.

YALAN DİKTASINA ESİR OLMAK

Vicdanı olan, gerçek aşkı olan, Türkiye halkına sorumluluk duyan herkes, bunların "çağdaşlık" maskesini, "demokrasi" maskesini indirmek zorundadır. Efendim bunlara dokunmamak gerekirmiş, aksi halde bunlar bizim haberlerimizi vermezmiş. Vermesinler! Gladyo-Mafya gazetelerinin yalan diktasına boyun eğmek yalnız korkaklık değil; vicdansızlıktır.

Pazartesi, 28 Mart 2011 11:41

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir