Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Önkibar: "Perinçek Sapına Kadar Anti-Emperyalist"

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Önkibar: "Perinçek Sapına Kadar Anti-Emperyalist"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Nis 2011, 14:55

YENİÇAĞ YAZARI ÖNKİBAR: "PERİNÇEK SAPINA KADAR ANTİ-EMPERYALİST"

Yeniçağ gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, kendine yapılan "Perinçek ve Yalçın Küçük'le aynı safta nasıl olursunuz" sorusuna bugün köşesinden cevap verdi. Doğu Perinçek için "sapına kadar anti-emperyalisttir" diyen Önkibar, Perinçek ile aynı safta oluşunun nedenlerini sıraladı.

...Siyasal İslamcı güruhun mail bombardımanı sürüyor. Nasıl olurmuşuz da biz Doğu Perinçek ile Yalçın Küçük gibilerle aynı safta olur muşuz!

Peki ama Doğu ile Yalçın Beylerin safı hangi saf? ABD ya da İsrail yandaşlığı mı, AB uşaklığı mı, Kürtçü yoldaşlığı mı hangisi? Hiç biri değilse ve sadece Türkiye ise niçin beraber olmayacakmışım! Hem Perinçek ile Küçük soysuz, sapık ya da alçak mı? Asla değil.

Hırsız, ihale kalpazanı ve bezirgan mı? Kat’a değil.

Yolsuzluk gibi bir suçtan yargılanıp hüküm mü giydiler? Hayır, hayır, hayır. Peki o zaman ne?

Efendim, eskiden solcuymuşlar!.. Ayrıca Öcalan’la görüşmüşlermiş! Yahu adı üstünde, o eskidendi! Ayrıca Öcalan’la görüşmeleri onlarca örneği olduğu gibi gazeteci sıfatı ile değil mi? Hem onlar dün yani geçmiş, ben bugüne bakarım, bugüne.

Bugün Perinçek ve Yalçın Küçük milli mi değil mi? Milli... Anti-emperyalist mi? Sapına kadar öyle.

O Doğu Perinçek değil midir, Paris metrosununun zeminine çizilen Türk Genelkurmay Başkanı resminin ayaklar altına alınması olayına dur demek için orada gösteri yapan.

O Doğu Perinçek değil midir İsviçre’nin Ermeni soykırımı yasası alçaklığına karşı bütün riskleri alıp Avrupa’nın ortasından dünyaya meydan okuyan!

O Doğu Perinçek değil midir ABD mandacılığına va AB yayılmacılığına dur diyen! ...Arkadaş, dünü bırak bugün nedirler onu söyle.

Perinçek ve Küçük bugün Türkiye’ye ve Mustafa Kemal’e hasım mı dost mu? ABD ve AB’yle müttefik mi karşıt mı? Ayinesi işse kişinin her şey ortadadır... ...

Bazıları da ama Doğu Perinçek aynı zamanda Ergenekoncu diyebilir, nitekim diyor. Durun bir dakika, daha o Ergenekon denen şey nedir o belli değil. Ortada ne bir dava ne de bir iddianame var. Eğer bir suç bulunur ve yargılanıp mahkum olursa biz de hukukun önünde eğiliriz, ancak henüz ortada böyle bir şey yok.

Hem Perinçek ve Küçük’e eski solcu diye saldıranlar, Ahmet Altan, Mehmet Altan, Ali Bayramoğlu,Yasemin Çongar, Kürşat Bumin, Çengiz Çandar, Eser Karakaş ve Hasan Cemal gibilerini görmüyor mu?

Onlar AB onaylı sizin solcular değil mi! Hadi oradan çifte standartlı riyakârlar!

Cuma, 11 Nisan 2008 18:34

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... 79&catid=2
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron