Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Maraş'ın İktisadi Yapısı Ve Toprak Tasarrufu

Burada Maraş Sancağı ve Dulkadirli Türkmenleri hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Re: MARAŞ'IN İKTİSÂDİ YAPISI VE TOPRAK TASARRUFU

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 Ara 2010, 21:09

501Tannverdi v. Ali40002000
502Tannverdi v. Arab Hasan52645264
503Tannverdi v. Halil22082208
504Tanrıverdi v. İmirza79202050
505Tanrıverdi v. Kabaca çavuş30173017
506Tannverdi v. Mansur58152000
507Tannverdi v. Veled20002000
508Tannverdi v. Halepverdi98389838
509Tanrıverdi? v. Savrun23622362
510Taşkun v. Tanrıverdi45104510
511Tur Ali v. Kaya62771590
512Turak v. Abdullatif26792679
513Turakv. Gökçe16101610
514Turak v. Harak?14631463
515Turak v. Mahmud730730
516Turak v. Şehrab?17121712
517Turgud v. Arslan103484624
518Uğurlu v. Hüseyin28321416
519Uğurlu v. Musa31403140
520Uğurlu v. Mustafa57132856.5
521Uğurlu v. Peder104231630
522Uğurlu v. Şahkut21162116
523Uğurlu v. Muhammed34271827
524Ulama? v. Şehriyar121004100
525Ümmet v. Amkan?50002000
526Ümmet v. Cece?28002800
527Ümmet v. Mehmed18001800
528Ümmet v. Süleyman2858.51429
529Ümmet v. Vezir65983299
530Ürgüd v. Kılıç67621762
531Ürkmez v. Mehmed155723243
532Üstad Pir Ahmed v. Osman38003800
533Üveys v. Ali Divane124995000
534Üveys v. Murad154695500
535Veled v. Cabbar Acem Çavuş30003000
536Veled v. Cihangir107022541
537Veled v. Murad27812781
538Veled v. Şeydi20002000
539Veled v. Şah Ali54002700
540Veli v. Halebverdi37411241
541Veli v. Şeydi29992999
542Veli v. Şeref19701970
543Veli v. Tanrıverdi28572857
544Veli v. Kirve41992000
545Yakub30003000
546Yakub v. Mustafa44382219
547Yakub v. Bayezid49252999
548Yakub v. Saru Mehmed20002000
549Yakub v. Taşmur31381588
550Yakub v.Yusuf51402000
551Yevmül hayr v. Pir Veli103213322
552Yevmülhayr v. Eslemez40642000
553Yevmülhayr v. Hüseyin Nayib35993599
554Yunus v. Hasan36842280
555Yunus v. Lütfullah20772077
556Yusuf Çavuş53615361
557Yusuf v. Ali26502650
558Yusuf v. Gülabi44652000
559Yusuf v. Hüseyin38502070
560Yusuf v. İshak40004000
561Zeyd v. Köşebay?46391945
562Zeyd v. Mahmud Divan1064610646
563Zeynel Abidin v. Ali Divane124991500
564v. İbrahim25372537
565v. Mustafa40001900
566v. Süphanverdi30003000
567v. İbrahim30001500
568Çavuş42084208
TOPLAM1.709.492
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13980
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Önceki

Dön Maraş Sancağı ve Dulkadirli Türkmenleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Yahoo [Bot] ve 1 misafir