Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Dinlerarası Diyalog Görevlisi Bir Kainat İmamı; Feto

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Dinlerarası Diyalog Görevlisi Bir Kainat İmamı; Feto

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:58

Dinlerarası Diyalog Görevlisi Bir Kainat İmamı; Fetullah Gülen!

Dinler arası diyalog nedir biliyor musunuz? Bunu Vatikan açıkladı. Vatikan’ın başpiskoposları. Birinci bin yılda Avrupa’yı Hıristi- yanlaştırdık. İkinci bin yılda Amerika’yı Hıristiyanlaştırdık. Üçüncü bin yılda yani 2000 ile 3000 yılları arası Asya’yı Hıristiyanlaştıracağız. Dinler arası diyalogun anlamı bizim için budur” diyor.

Şimdi kendi yazdığı dilekçesinde Fetullah Gülen de diyor ki;

“Ben Dinler arası diyalogun temsilcilerinden biriyim.” Vatikan’ın açıklamasıyla eşleştirdiğinizde bu ne demektir?

Fetullah Gülen’in “Ben Dinlerarası diyalogun temsilcilerinden biriyim” sözlerinin anlamı şudur;

“Ben de Vatikan’ın emrinde üçüncü bin yılda Asya’yı Hıristiyanlaştırma projesinin temsilcilerinden biriyim.” Fetullah Gülen’in sözlerinin tercümesi, açıkça budur.

Evet, İçişleri Bakanlığı adına savunma yapan savcılar, Fetullah Gülen’in bırakın olağanüstü eğitimci olmasını normal eğitimci bile olamayacağını söylüyorlar. Devam ediyorlar, “Gülen’in dini hoşgörüyü eğitim kurumlarının içine sokan metotlar geliştirdiği iddiasına da yer veren savcılık makamı, ancak davacı bu metotların ne olduğunu gösteren bir delil dahi sunmamıştır. Yazıları bir müfredat modeli yada metodoloji içermemektedir. Kendisinin eğitmenlik yaptığını belgeleyen bir delil dahi bulunmamaktadır.”

Fetullah Gülen dilekçesinde diyor ki, “Lordlar kamarasında ben toplantı yaptım, İngilizler beni tanıyor.” Amerikalı savcılar da diyor ki, “Londra’da Lordlar kamarasında Gülen için düzenlenen toplantının sadece o mekânda yapıldığı, Gülen’in konferansım İngiliz hükümetinin desteklediği iddialarının yanıltıcı olduğu”.

Evet, Fetullah Gülen yine dava dilekçesinde şunu ileri sürüyor;

“Ben Unesco ödülünü alırken Papa’yla ikinci defa görüştüm.” Savcılar da diyor ki, “Gülen’in aldığı ödüllerin gerçek ödül bile sayılmasının şüpheli olduğu, davacının Unesco ödülünü aldığı törende, Papa ikinci Jean Paul ile bir kez daha görüştüğü iddiasının da doğru olmadığı, çünkü Papa’nın ödül tarihinden altı ay önce öldüğü”.
Bir Müslüman yalan söyler mi? Kainat imamı yalan söyler mi? Bakın illüzyon işte burada, işte bu adama gençlerimiz inanıyor. Biat ediyor. Peşinden gidiyor, inandığı içinde onun talimatlarını ve direktiflerini harfiyen yerine getiriyorlar.

Ama o gençlere deseler ki;

“Kuzey Irak’ta Kürt devleti kurulması için bunlar yapılıyor. Akabinde Türkiye parçalanacak. Sonra da Büyük Ermenistan kurulacak” deseler. Bu çoğu samimi inanç sahibi gençlerimiz, Amerikalıların ve Fetullah Gülen’in defterini dürerler.
Eski ABD büyük elçisi ve CIA ajanı Abramoviç ne diyordu? “Türkiye parçalanacak”.

Bunun tercümesi şudur;

“Türkiye’yi parçalayacağız.” Daha sonra yayınlanan raporlarda da açıkça söylüyorlar. Bu sorun çözülmezse, İstanbul, Ankara, İzmir il il isimlerini vermişler, buralarda iç karışıklık çıkacak diye. Amerika’da CIA bağlantılı Think Tank kuruluşlarının raporlarında bunlar var. Diğer illerde yanılmıyorsam, Denizli, Antalya, Mersin, Adana, Ağrı, Şırnak, Hakkâri idi. Raporda bu illerde olaylar çıkacak diyor.

Yani bunun tercümesi şudur;

“Buraları karıştıracağız.” Aynı Maraş olaylarındaki gibi. Kullandığı enstrüman ne? Fetullah Gülen ve ona inanan çocuklar. O çocuklar kendilerinin ne için kullanıldığını bilseler, bu işe girmezler. Onların çoğu gerçekten halisane dini duygulara sahip Anadolu çocukları. Bizim gençlerimiz.

Daha sonra Fetullah Gülen in referanslar listesi var. Bu referanslardan üçü CIA ajanı. Fetullah Gülen, Graham Fuller’i tanımıyorum diyor. Ama CIA ajanı Graham Fuller, Fetullah Gülen’in referans listesinde en başta yer alıyor. Diğerleri de Evangelist rahipler. işte illüzyon budur. Bu operasyonda kullanılan enstrümanlardan biri olan Fetullah GÜLEN işte budur. Nasıl bir illüzyon yapıldığını da herhalde anlatabildim. Kainat İmamı denen bu adamın hak mezheplerden haberi yok. Ama sorsan kainat imamı. Bizim köyde kız vermezler ya böyle bir adama.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir