Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yalan Söyleyen Bir Kainat İmamı; Fetullah Gülen!

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Yalan Söyleyen Bir Kainat İmamı; Fetullah Gülen!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:57

Yalan Söyleyen Bir Kainat İmamı; Fetullah Gülen!

Şimdi bir başka illüzyon. Fetullah Gülen, Amerika’dan vize talep ediyor. Amerikan vatandaşı olmak için de green kart almak istiyor. Eyaletin savcıları Patrick Meehan ve Merick Etham Frye diyor ki; “Davalı kendisinin din adamı olduğunu ve eğitim alanında çalışmalar yaptığını belirtiyor. Oysa eğitimci olduğunu gösteren hiçbir belge sunmadığı gibi, kendisini akademisyenlerle çevreleyip para karşılığı kendi görüşlerinin tartışıldığı konferanslarda konuşturuyor yada görüşlerini yazdırıyor.” Bu saptamayı yapıyor Amerikalı savcılar. Sonra devam ediyorlar. “Davacının, yani Fetullah Gülen’in sunduğu deliller göstermektedir ki, kendisi siyaset ve din konularında çok etkili bir hareketi yönetmektedir. Ama bu kongrenin çok özel yetenekli insanlara verdiği vizeyi almasına hak veren bir alan değildir. Davacı eğitim konusunda uluslar arası alanda takdir kazandığını iddia etmektedir. Oysa kendisi olağanüstü yetenekli eğitimciler arasında olmadığı gibi, eğitimci bile değildir. Kendisi, delillerde de sunulduğu gibi büyük ticari kaynakları bulunan, etkili dini ve politik bir hareketin lideridir. Dinler arası diyalog ve tolerans da bu statüde verilen vize için yeterli değildir.” Bakın savcılar dinler arası diyalog diyorlar.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir