Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Cumanın Farzlarını Bilmeyen bir Kainat İmamı Fetullah Gülen!

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:57

Bu operasyonda her şeyin nasıl bir illüzyon olduğunu sanırım daha iyi anlamışsınızdır. Şimdi Fetullah Gülen kim? Fetullah Gülen güya bu ülkede bir çok fakir ama akıllı çocuğu okutan, iş güç sahibi yapan, değişik kurumlara sokan Kainat imamı. Kendi deyimleriyle. Bakın şimdi illüzyon bu. Kim bu kainat imamı denen kişi? Kamerayı yaklaştırırsanız bu elimdeki kağıt Fetullah Gülen’in seyyah vaiz adayı iken verdiği sınavın kağıdı. Bakın illüzyonun ne olduğunu herkes görsün diye okuyorum şimdi. Kainat imamı neler yazmış? “İtikatta mezhep sahipleri ikidir. Ebü Mansuri Mağturidi, Ebü Hasani Eşeri Haturidi hazretleri. Hanefi itikat imamı Aşeri hazretleri. Şafii itikat imamı” diyor. Şimdi bakın bunların benim için bir önemi yok. Fakat bizim köyde ilkokula giden çocuklar, Sünni itikadının hak mezheplerinin dört olduğunu bilirler. Hanefi, Şafii, Hambeli ve Maliki. Bunun imamlarını da bilirler. Bizim köyde bunu bilmeyen adama kız vermezler, işte kainat imamı bu. İllüzyon bu işte. 1967’de Graham Fuller CIA’nin Türkiye’de ki direktörü, Komünizmle Mücadele Derneğinde Fetullah Gülen’i görevlendiriyor. Fetullah Gülen, o tarihten itibaren CIA ile ilişkisi olan bir adam.

Fetullah Gülen, lafta kainat imamı, ama daha sunni itikadının hak mezheplerini ve imamlarını bilmiyor. Cumanın farzlarını bilmiyor. Fetullah Gülen, Cumanın farzlarından birine de “tavaf’diye yazmış. Tavaf haccın farzıdır, Cuma namazı ile tavafın bir ilgisi yoktur. İşte Kainat imamının yazdığı da bu. İllüzyon budur işte. Bunun üzerine, Diyanet İşleri Başkanlığı da, “adı geçen vaiz adayının gönderdiği risale, tamime uygun bir şekilde olmadığı, mevzu ile alakalı ayeti kerime ve hadisi şerifleri risalesini almadığı gibi, konu ile ilgisi bulunmayan sözleri de zikrettiği cihetle, ilmi kifayetini belirtecek mahiyette bulunamadığından adaylığı müddeti sonuna kadar tamime uygun yeni bir risale göndermesinin kendisine bildirilmesi uygun olacağına karar verildi. İmza Başkan, Ali Rıza Hakses.” Diyerek Fetullah Gülen’e bir ay süre vermişler ve “defter kitap serbest, bize Cuma’nın farzlarını yaz” diye ikinci bir risale istemişler. Evet, işte illüzyon bu. Bu kim? Kainat imamı. Şu anda nerede? Amerika da. İşte bir buçuk milyon Müslüman’ın katili Amerikanın kucağında oturan ve kendilerine kainat imamı yaftası yapıştırtan, nüfus kayıtlarında böyle bir adları olmadığı halde, isimlerinin başına sonradan MESİH anlamında M. harfini ekleten bu adamlar, bizim inançlı çocuklarımızı kullanıp bu operasyonları yaptırıyorlar.

Ben Fetullahçı denilen çocukların bir kısmını tanıyorum. Şimdi üç milyon tane mürit varmış. Türkiye’nin nüfusu yetmiş üç milyon. Denek ki, yetmiş milyonda mürit olmayan yurttaşımız var. Dediğim gibi, bunların bir kısmını ben tanıyorum. Avukat arkadaşım var. Soruyorum neden Fetullahçısın? Diye. Arkadaşım diyor ki, “Fetullah Gülen hoca, dini bütün bir adamdır.” Bakın kimsenin inancı beni ilgilendirmez. Ben burada kişileri tartışmıyorum. Bir olguyu tartışıyoruz. Bu adam kainat imamı olarak tanımlanıyor. Her kitapta bu adamı övüyorlar. Bir sürü Fetullah Gülen’i övücü kitap var. Parayla kendisini öven kitaplar yazdırıyor. Yok dört yaşında namaza başlamış vs diye yazıyorlar. Ben burada nasıl bir illüzyon yapıldığını anlatmaya çalışıyorum. Çünkü bu operasyonda kullanılan enstrümanlardan bir tanesi bu Gülen cemaatidir. Şimdi arkadaşıma dedim ki, “Tamam peki Gülen hoca efendi çok iyi bir adam. Sana şimdi internetten gelmiş bir görüntü var. Onu izleteceğim.” Dedim. Fetullah Gülen bir camide vaaz veriyor. Sadakallahulazim Lillahil Fatiha diyor. Herkes elini semaya açıyor. Cemaat dua ederken, Fetullah Gülen bir mendil çıkartıp burnundaki bütün zerzevatı gürültülü bir şekilde mendilin içine boşaltıyor. Dua bittikten sonra cemaatteki adamlardan birisi sümüklü mendili kastederek “onu bize at” diyor. Fetullah Gülen cemaate bakıyor, “Değmezsiniz” diyor. Şimdi parayla yazdırdığı kendisini öven kitaplarda Fetullah Gülen kimdi? İnsan sevgisi dolu, kainat imamı. Cemaatine, oradaki insanlara “Değmezsiniz” diyor.

İnsanları aşağılıyor: Cemaatten birisi tekrar sesleniyor ve yine; “onu bize at” diyor. Fetullah GÜLEN, tekrar “Değmezsiniz” diye oradakileri bir daha aşağılayarak cevap veriyor. Üçüncüsün de sümüklü mendilini cemaate atıyor. Ben bunu o arkadaşıma izlettirdim. Şöyle bir baktı. Çok özür dilerim kendi ifadesi bu, “Allah belasını versin” dedi. İşte illüzyon budur.

Şimdi Fetullah Gülen bütün konuşmalarında ne diyor? Faiz haramdır. Diyor. Bunu kendi cemaatine söylüyor. Ama aynı Fetullah Gülen, açtığı bütün davalarda faiz talep ediyor. İşte illüzyon budur. Bu adam bizim inançlı saf çocuklarımızı kullanıyor. Başka bir devletin amaç ve hedefleri doğrultusunda, kendi ordusuna saldırttırıyor. Fakat görünürde, saygın imam efendi. Öyle bir şey yok. Bu bir illüzyon. Dayandığı kitabı, yani Risale-i Nur’u, okuma yazmayı bilmeyen, yazdırdığı dilekçeye parmak basan Saidi Nursi adlı kişi yazmış.

Şimdi parayla yazdırılmış övücü kitaplarda, “Fetullah Gülen insan sevgisi ile doludur. Karıncayı incitmez” diyorlar. Benim ofiste bu irtica ile mücadele eylem planı adlı belge bulunduktan sonra Fetullah Gülen, “bize nasıl bunu yaparlar” diye ağlaşıyor. “Bizimkilerde toplu iğne bile yoktur. Karıncayı bile incitmezler” diyor. Fetullah Gülen’in İzmir’deki Kestane pazarındaki Kur’an kursunda evli iki çocuklu bir müridini bayıltana kadar dövdüğünü, bayıldıktan sonra da tekme attığına ilişkin olayın tanıkları hala hayatta, illüzyon bu işte. Bu adam, insan sevgisi dolu kainat imamı filan değildir. Amerika’nın ajanıdır. Amerika ile tabi ilişkimiz olacak. Ama biz kimseye kendi içimizdeki insanlara ajanlık yaptırmayacağız.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir