Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Usta’yla Hayat Geçer Mi

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullah Usta’yla Hayat Geçer Mi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Eki 2011, 14:19

FETHULLAH USTA’YLA HAYAT GEÇER Mİ

Birinci sayfasında içerideki haberlerin anonsları-spotları var, bu sayfayı geçelim.


İkinci sayfa: “Baklava Antep’ten uça uça geliyor.” Gaziantep’in baklava, katmer, su böreği İstanbul Büyükşehir’de açılan “Fethullah usta” adlı lokantaya bu şehirden geldiğini anlatan bir sayfa haber.

Dördüncü sayfa: “Bir kafe sevdim Balat sahilinde.” İstanbul Balat semtindeki “Hanımefendi” adlı kafenin özel pastaları, mantısı, rengarenk turşu kavanozlarının içindekiler çok lezzetliymiş.

Altıncı sayfa: “Berlin’de Cuma pazarı.” Kreuzberg sokaklarındaki gözlemcilerin, simit fırınlarının, kebapçıların hikayesi.

Yedinci sayfa: “Dikkat evde bebek var.” Bebeklerin nasıl emzirileceği, nasıl besleneceğine yönelik bir haber.

On üçüncü sayfa: “Kursağına giren lokmanın yedi ceddini soruyor.” İtina Gıda’nın genel müdürü Yusuf Karaduman gıda müfettişliğini anlatıyor; Türkiye’de hâlâ helal bıçak kullanılmadığından yakınıyor.

On dördüncü sayfa: “Vitaminler öldürüyor.” Haberin içeriği başlıktan belli, vitamin hapı değil meyve yiyelim.

On beşinci sayfa: Hangi ilaçlar, yiyecekler zararlı haberi.

Zaman gazetesinin Cumartesi ekinden bahsediyoruz! Gazete ilk dönem ek vermeye başladığında bize belki de mizanpajı nedeniyle oldukça güzel görünmüştü. Ancak zamanla gazetelerin ekleri içerik yönünden çok zayifladı. Sonra anladık. Anladık ve yukarıdaki haber örneklerini bu nedenle verdik:

Zaman gazetesini hazırlayanların hayatları yaptıkları haberlere bakınca ne kadar da renksiz, donuk! Yaşamdan keyif aldıkları sadece yemek mi? Başka bir şey yok mu? Böylesine kısır bir döngü içindeki hayat, insanı ne derece “besleyebilir” ki? Bir söz vardır;Ü insan yaptığı şeydir.

Böyle hayat olur mu:

Ya yemek yiyor ya da siyaset yapıyorlar? (Bir de ibadet mi? Ondan şüpeliyiz biraz)

Başka sayfalarında, iki röportaj bir de “tesettür nasıl olmalı” haberi var. Monoton.

Böyle kuru, sevimsiz, sıkıcı tek yönlü bir hayatı yaşayanlar, siyasette çok öfkeli olmazlar mı?


Köşelerinde kin kusmalarının nedeni, hayatlarını bir türlü çeşitlendiremeyenlerin, renkli rüyalara sahip olanlara duyduğu kıskançlık mı? Asıl tepkileri yaşayamadıklarını yaşayanlara; ve ne yazık ki bu öfkeleri kolay kolay bitmeyecek. Kızgınlıkları siyasetten değil, yaşam biçimlerinden kaynaklanıyor.

Ancak gazete eklerinde yemek dışında haber yapmaya başladıklarında kalemlerindeki, sözlerindeki hınç normale dönecektir. O zaman trajedileri bitecektir.

Zaman gazetesinin “hayat fabrikasına” ihtiyacı vardır. Ama bunu kurabilirler mi? Hayır.

Halıcılar, dershane öğretmenleri ancak bu kadar gazete eki yapabilirler...

Odatv.com
20.10.2011 14:14


http://www.odatv.com/n.php?n=fethullah- ... 2010111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir