Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Cemaat Öğrenci Avına Çıktı

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Cemaat Öğrenci Avına Çıktı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 Eyl 2011, 23:16

CEMAAT ÖĞRENCİ AVINA ÇIKTI

Samsun otogarında “Gülen Cemaati”ne bağlı kurum ve kuruluşlar kayıt için gelen her öğrencinin önünü keserek, “Yardım edelim, hem de karşılıksız” diyor. Yardımın altından ise Gülen cemaati çıkıyor.

Benzer bir durum Ankara için de geçerli. Üniversiteye kayıt işlemi için Ankara’ya gelen öğrenciler terminale iner inmez başta Gülen cemaati ve tarikat yurtlarında kalmaları için peronlarda bekleyenlerin kıskacında kalıyor.

'ABİ VE ABLA EVLERİ VAR'

Bugünlerde yolunuz Samsun otogarına düşerse ve gençseniz şanslısınız! Çünkü size yardım için sıraya giren insanlarla karşılaşacaksınız. Biraz konuştuktan sonra bu “karşılıksız” yardımın altından çok tanıdık bir cemaat çıktığını göreceksiniz. Kayıt için geldiğini düşündükleri her aileye ve öğrenciye giderek, “size yardımcı olabiliriz, yurtlarımız var. Evde kalmak isterseniz de abi ve abla evleri var” diyorlar.

BROŞÜRDE DE HAREMLİK SELAMLIK!

Gülen Cemaatine bağlı kurum ve kuruluşlar, hizmette sınır tanımadıklarını söylüyorlar. Her yerdeler. Zaten yurdu anlattıkları taktirde beğenmediğinizde bir çok yurt fırsatı sunuluyor. Bu işler gizli kapaklı da yapılmıyor üstelik. Otogara stant açan, tanıtım broşürü dağıtan ve otogar içerisindeki her masaya broşür bırakan insanlar var. Masalara bırakılan broşürlerde haremlik selamlık usulü hakim. Kadınlar için kadın numarası, erkekler içinse erkek numaraları yazılmış.

ÖNCE GEL, SONRA ÖĞREN

Gazetemiz muhabirini öğrenci sanan bir görevli onu şu sözlerle ikna etmeye çalıştı: “Biz size yardım edebiliriz, kayıt işlemlerini hallederiz, sizi yurda yerleştiririz. Bunları Allah’ın hayrına yapıyoruz.”

Gülen cemaatine hizmet ettiğinizi hangi aşamada söyleyeceksiniz diye soran muhabirimize, “Yurda yerleştikten sonra söylüyoruz. Eğer isterseniz bizimle faaliyet yürütebilirsiniz” dendi. Yani işin özünde “önce gel, sonra zaten bizden olacaksın” mantığı var.

AŞTİ DE STANT ABLUKASI

Benzer bir durum Ankara termianlinde de yaşanıyor. Üniversiteye kayıt işlemi için Ankara’ya gelen öğrenciler terminale iner inmez başta Gülen cemaati ve tarikat yurtlarında kalmaları için peronlarda bekleyenlerin kıskacında kalıyor. Ankara’da yükseköğretim görecek öğrenciler için cemaatlere bağlı özel yurtlar barınma konusunda giderek alternatif haline geliyor. Sabahın erken saatlerinde başkente kayıt işlemleri için gelen öğrenciler, AŞTİ’nin gelen yolcu katında bulunan bu stantların ablukasında kalıyor. Dini cemaatlerin stantlarında bulunan görevliler otobüslerden inen öğrencilere kayıt işlemlerinde yardımcı olmak, barınacak yer bulmak ve burs sağlamak vaadiyle yanına çekmeye çalışıyor.(Birgün)

Odatv.com
09.09.2011 11:33


http://www.odatv.com/n.php?n=cemaat-ogr ... 0909111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir