Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Devlet Bahçeli Cemaati Neden Sevindiriyor

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Devlet Bahçeli Cemaati Neden Sevindiriyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 Ağu 2011, 01:17

DEVLET BAHÇELİ CEMAATİ NEDEN SEVİNDİRİYOR

Resim

MHP lideri Devlet Bahçeli ile cemaatin arası 12 Haziran genel seçimleri sürecinde açıldı. Partiyi hedef alan gizli çekim kasetlerden cemaati sorumlu tutan Bahçeli’ye, cemaatin yayın organları tepki gösterdi.

Son günlerde artan PKK saldırıları ise ilginç bir şekilde Devlet Bahçeli ile cemaatin bir konuda aynı düşünmesine neden oldu. Bahçeli yaşanan çatışmalardan Kürt açılımını sorumlu tuttu ve Başbakan Erdoğan’dan Açılımdan Sorumlu Bakan Beşir Atalay’ı hemen görevden almasını istedi.

İşte benzerlik bu noktada başladı.

AKP hükümeti kurulmadan önce cemaatin en önemli isimlerinden Hüseyin Gülerce, AKP’nin önündeki en önemli iki meselenin kabine ve YAŞ toplantısı olduğunu açıkladı. Gülerce, kabinenin kurulmasının ardından hoşnutsuzluğunu gizlemedi. Zira kabinede cemaatin istemediği bakanlarda vardı.

Odatv o günlerde kabinede yer alan Beşir Atalay’ın cemaat tarafından istenmeyen adam ilan edildiğini söyleyen bir habere imza attık.(İLGİLİ HABER İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN) Gerçekten de aynı günlerde cemaat yayınlarında Atalay’ı eleştiren yazılar yer almaya başladı. Taraf’ın emniyet içindeki cemaat yapılanmasından “iyi haber olan” iki kalemi Mehmet Baransu ve Emrullah Uslu, Atalay’ı o kadar sert eleştiriyordu ki konu Ertuğrul Özkök’ün dikkatini çekti ve Özkök bunu köşesine taşıdı. Hem Uslu hem Baransu, Atalay’ı, özellikle polis içinde Ali Fuat Yılmazer gibi cemaatle anılan bazı isimlerin yerini değiştirdiği, Ergenekon operasyonlarının ardından bazı emniyetçilerle karşı karşıya geldiği için yerden yere vuruyordu.

Bahçeli’nin “Atalay’ı görevden al” açıklaması bu sebeple cemaat tarafından olumlu karşılandı. Başbakan’ın “Hocam” diye hitap ettiği Atalay’dan vazgeçmeyeceği ise bilinen bir gerçek.

Odatv.com
25.08.2011 16:52


http://www.odatv.com/n.php?n=devlet-bah ... 2508111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir