Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Cemaat Hangi Bakanı İstemiyor?

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Cemaat Hangi Bakanı İstemiyor?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 28 Tem 2011, 02:12

CEMAAT HANGİ BAKANI İSTEMİYOR

Resim

AKP için en önemli sınavın yeni kabine ve YAŞ toplantısı olduğunu söyleyen Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, yeni kabineye yönelik memnuniyetsizliğini “bu konuda konuşmak istemiyorum” diyerek göstermişti. Cemaatin kabinede kendisinden olan bakan sayısında ve Milli Görüşçü bakanların bazılarından rahatsızlığı biliniyordu. Peki cemaatin rahatsız olduğu bakanlar hangileri?

Son günlerde cemaat yazarlarının hedefinde olan bakan Beşir Atalay, Vecdi Gönül ve Cemil Çiçek'ten de rahasız olan cemaat, Gönül'ün kabine dışı kalması, Çiçek'in meclis başkanı olmasıyla oklarını Atalay'a çevirdi. Cemaate göre Atalay “eski” devletin ve “eski” düzenin bakanı. Buna kanıt olarak ise Atalay'ın sanılanın aksine Ergenekon ve Balyoz operasyonları'nın aşırıya kaçmasından rahatsız olması, bunu hem Başbakan'a hem de polise ifade etmesi gösteriliyor. Cemaate göre, Atalay jandarmada kendisinden beklenen dönüşümüde gerçekleştiremedi. Kürt açılımında başarısız oldu. Cemaat kalemleri, İstanbul Emniyet İstihbarat Dairesi'nin başında yer alan ve emniyette adı hem cemaatle hem de Ergenekon Operasyonlarıyla anılan Ali Fuat Yılmazer'in görevden alınmasından da Atalay'ı sorumlu tutuyor. Yapılan yorumlarda Kürt Açılımı'nda gönülsüz olduklarını söyledikleri Atalay'ın Habur Karşılaması'na açılımı bitirmek için göz yumduğu da iddia ediliyor.

Bu notlar cemaat medyasından derlediklerimiz. Bakalım cemaat, Atalay'ın başını yiyebilecek mi?

Odatv.com
27.07.2011 23:18


http://www.odatv.com/n.php?n=cemaat-han ... 2707111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir