Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Gülen ve CIA El Ele

2010 'Yeni Türkiye' Toplantısı, Graham Fuller ve Jan Joost Legendijk

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullah Gülen ve CIA El Ele

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 03:28

Fethullah Gülen ve CIA El Ele:

'Yeni Türkiye' Toplantısı Fethullah Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen Turquoise Council (Turkuvaz Konseyi) ABD Kongresi'nde "Yeni Türkiye:

Bölge ve ABD için ne anlama geliyor?" başlıklı bir toplantı düzenliyor. 2010 yılının ilk aylarında gerçekleşen yemekli toplantıyı Gülen cemaatiyle sıkı ilişkiler içinde olduğu bilinen Merkezi Haberalma Teşkilatı CIA'nın eski Ulusal İstihbarat Konseyi Başkan Yardımcısı Graham Fuller yönetiyor. "Ilımlı İslam" projesinin mimarlarından olan Fuller, daha önce Gülen'in ABD'de kalıcı oturma izni alması için mahkemeye referans mektubu vermişti.

Toplantıya konuşmacı olarak Fuller'in yanı sıra Brookings Enstitüsü Türkiye uzmanı Ömer Taşpınar, Alman Marshall Fonu'ndan Türkiye uzmanı lan Lesser ve Joshua W. Walker, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu eski Eşbaşkanı Jan Joost Legendijk, Caucasian Review of International Affairs editörü Alexander Jackson ve İnsan Hakları Gündemi Derneği Başkanı Orhan Kemal Cengiz katılmış. Türkiye'nin başına örülmek istenen çorabın ipliğini pazara çıkarabilmek için BALYOZ senaryolarını ve bu amaçla yaratılan özel görevli medyayı biraz daha açıp incelemek gerekiyor.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir