Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Çiller ve Fethullah İlişkileri

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Çiller ve Fethullah İlişkileri

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Ara 2010, 00:36

Fethullah'ın Rolü

Özal döneminde Fethullah Hoca'ya karşı çok ilgisiz olan Çiller'in, Hoca ile ilişkisi şimdi olağanüstü boyutta. Bu ilişki, Hoca'nın danışmanı Nurettin Verene, Özer Çiller'in Aytaç Sucukları'ndaki hisselerinden önemli bir kısmını vermesinden sonra gelişti. Veren ile Çiller'in basında birlikte fotoğrafları sık sık çıkıyor. Fethullah Hoca şimdi Azerbaycan'da da kilit adam durumunda. Çiller'in de katıldığı törenle açılan Asya Finans şirketi Orta Asya'da şubeler açacak. Kara para kendine yeni aklama mekanizmaları yaratıyor.

Kaynakça
Kitap: Çiller Özel Örgütü
Yazar: DOĞU PERİNÇEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir