Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Libya'da NATO'cular Bölündü, Ulusal Geçiş Konseyi Dağıtıldı.

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

Libya'da NATO'cular Bölündü, Ulusal Geçiş Konseyi Dağıtıldı.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 11 Ağu 2011, 17:05

LİBYA'DA NATOCULAR BÖLÜNDÜ. ULUSAL GEÇİŞ KONSEYİ DAĞITILDI.

Resim

Libyalı isyancılar arasındaki çatlak büyüdü. İsyancıların komutanı Abdülfettah Yunus'un öldürülmesiyle gün yüzüne çıkan bölünme, Ulusal Geçiş Konseyi'nin dağılmasıyla zirveye ulaştı. Rus Pravda gazetesi; El Kaide'yle mücadele eden Kaddafi birliklerinin, isyancıların merkezi Bingazi'ye ilerlediğini duyurdu.

İsyancıların komutanı Abdülfettah Yunus'un öldürülmesiyle daha da belirginleşen çatlak, Ulusal Geçiş Konseyi'nin dağıtılmasıyla zirveye ulaştı.

Libyalı isyancılar, askeri şeflerinin öldürülmesinde bazı üyelerin ''kusurlu'' olduğu gerekçesiyle Ulusal Geçiş Konseyi'nin dağıtılmasına karar verdi. Konsey Sözcüsü Abdül Hafız Goga, komite başkanı muhalif lider Mahmud Cibril'den yeni bir komite oluşturmasını istedi.

Konsey Başkanı Mustafa Abdül Celil, muhaliflerin askeri komutanının ihanet ettiği için öldürüldüğü yolundaki haberleri yalanladı. Abdül Celil, Abdül Fettah Yunus'un hakkındaki suçlamalar sebebiyle tutuklandığını ve güvenli bir yere götürülürken öldürüldüğünü söylemişti.

İsyancılar dağılma aşamasına gelirken, Kaddafi güçleri de Bingazi'ye doğru ilerliyor. Rus Pravda gazetesinin haberine göre, 2000 aşiretin desteğini alan Kaddafi güçleri, isyanın arkasındaki El Kaide'ye karşı operasyonlara başladı.

NATO, Libya'ya yönelik hava operasyonları başlattığı günden şimdiye kadar başkent Trablus'a en şiddetli hava saldırısını gerçekleştirdi. Libya Devlet Televizyonu ise NATO uçaklarının başkent Trablus'ta sivil ve askeri bazı tesisleri bombaladıklarını duyurdu. Saldırılar Trablus halkının şehir dışına göç etmesine neden oldu.

Libya Hükümeti, NATO'nun Ziltan kentine düzenlediği saldırılarda 85 sivilin öldüğünü, ölenlerden 33'ünün çocuk olduğunu açıkladı. Libya Devlet Televizyonu daçocukların yanmış cesetlerinin görüntüsünü yayımladı.

Çarşamba, 10 Ağustos 2011 13:01

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir