Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Komutanların İstifasının BOP'la İlişkisi Var Mı?

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

Komutanların İstifasının BOP'la İlişkisi Var Mı?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Tem 2011, 15:52

KOMUTANLARIN İSTİFASININ BOP'LA İLİŞKİSİ VAR MI

Resim

BOP Çöküyor!

Libya direniyor. ABD ve AB pes etti!

Suriye direniyor.

İran, bunu fırsat bilerek, stratejik bir kararlılıkla, bizim yüzümüze gözümüze bulaştırarak 10 yılda bir kez girmeye çalıştığımız Kandil’i ele geçiriyor!

*

Çanakkale şehitlerimiz gibi kavrulmuş siperlerde arkadaşlarının vahşice yakılmış cesetlerinin yanında cehennemi bir ortamda bir saati aşkın çarpışan Diyarbakır Silvan’daki askerlerimize, bacak atardamarından vurulmuş olduğu halde askerlerinin yaşamı için kendini siper edip tek başına küçük bir destan yazan Jandarma Komando Teğmen Süleyman Özoğlu’nun şehit oluşuna “Kahramanlar gibi çarpıştılar!” bile diyemiyoruz.

“Kahramanlar” dememek için “13 şehit 4 soru!”, “Nasıl hata yaptılar?” diye günlerce havlayarak onları ve kurumlarını aşağılayan tavırlar takınıyoruz. (Amerikan ordusu her gün pusuda onlarca asker kaybediyor! Bu kafalara göre ABD ordusunun çoktan bitmiş olması gerekirdi!)

*

Suriye, Libya direniyor!

İran Kandil’i işgal etme aşamasında! Kalıcı olarak yerleşmek için dozerlerle yol yapıyor.

Irak, AB, ABD, bize kaplan kesilen Talabani, Barzani gıkını bile çıkaramıyor.

Bağımsızlığına düşkün halkların devletleri, ister komünist, ister İslam, ister parlamenter, hangi rejimde olursa olsun bütün Dünyanın baskısına karşı direnebiliyor ve ülkesini korumak için her yolu deneyerek başarıyor!
“Bağımlı” ordular ve “Bağımlı” iktidarlar ise uzaktan seyrediyor.
BOP tehlikede, ABD panik içinde; yöneticileri ard arda Türkiye’yi ziyarete ediyor. (Türkiye’yi de kaybetmemek için PKK’yı gözden çıkarmış olabilirler mi?)

İstifa eden generaller olsun, tutuklu, tutuksuz komutanlar olsun, ister Erdoğan, ister Cumhurbaşkanı Gül olsun, bilmeli ki Amerika”yı küstürmeyelim diye çuval geçiren general karşısında hazır olda durmak bize yakışmıyor ve “Kürt sorunu!”nu da bölünmeyi de çözmüyor!

Generallerin haklı haksız kabaca tutuklanması ve son YAŞ öncesi istifalara bu açıdan bakmak, fotoğrafı görmek önemlidir:

BOP çöküyor mu?

Yoksa NATO Başkomutanının geçen gün söylediği “Bölgede güvenebileceğimiz tek ülke Türkiye kalmıştır!” doğrultusunda Türkiye ile tahkim mi ediliyor!

Önümüzdeki günlerde göreceğiz!

Ahmet Yıldız
Odatv.com
30.07.2011 12:10


http://www.odatv.com/n.php?n=komutanlar ... 3007111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir