Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Ortadoğu'daki İsyanları Üstlendi ve Yönlendirdi

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

AKP Ortadoğu'daki İsyanları Üstlendi ve Yönlendirdi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 28 Nis 2011, 14:05

"TÜRKİYE ORTADOĞU'DAKİ İSYANLARI ÜSTLENDİ VE YÖNLENDİRDİ"

Resim

Eyvah, Türkiye yine harekete geçiyor!

Önce ABD Başkanı Barack Obama’yı arayan Erdoğan ardından Suriye lideri Beşar Esad ile görüştü. Görüşmenin içeriğini Beyaz Saray açıkladı. 30 dakikalık görüşmede konuşulan "3 konu" Recep Tayyip Erdoğan'ın "BOP başkanıyım" itiraflarını kanıtlayan konular.

1- Suriye’ye: "Şiddete son ver!",

2- Libya’ya: "Kaddafi çekil!",

3- İsraille ilişkiler: "Barışın!"

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "Obama ve Erdoğan, Suriye vatandaşlarının demokratik arzularını yansıtan anlamlı reformları derhal hayata geçirmesi gerektiği yönünde de anlaştılar." deniyor.

Ne güzel değil mi?

Senaryo ne güzel oynanıyor! Mısır ve Libya'da da aynı senaryo oynanmıştı. Başbakanımız o ülke liderlerine de nasihatte bulunmuştu! Adamların ülkesi kısa bir sürede ülke olmaktan çıktı!

Gelen emirle olacak bugün Sabah gazetesi manşetten "B Planı"nı devreye soktu bile.

Yandı Suriye. Yakında Libya gibi olacak demektir. Tek bir kişi “isyan” etmese bile kaderi çoktan masa üstünde çizilmiş!

Ama en ilginç durum Hasan Bülent Kahraman'ın bugünkü yazısı.

Emperyalizm bölgeyi, bazen neoconların "Sopa"sıyla, bazen Soros'un "Demokrasiyi Sevenler Vakfı", "Demokrasiyi Yüceltenler Kulübü" gibi fantezi adlarla Amerika'da faaliyette bulunan yüzlerce örgütünün bölgedeki faaliyetleriyle "dizayn" ediyor. Bu artık açık bir gerçek.

Kahraman, bugünkü yazısında, Soros'un, "Sopayla değil demokrasi vaatleriyle girersek o ülke halkının da kalbini kazanırız" yöntemiyle kurulmuş "Sivil Toplum Kuruluşları"yla destekli "isyanlar"ın Türkiye'nin etkisiyle yapıldığını itiraf ediyor. Bölgeyi emperyalizmin çıkarları doğrultusunda ve bin yıllık köleliği pekiştirmek için yeniden dizayn etme projesine iştahını gizlemekten çekinmiyor. Yaşananlar birer "Prag Baharı!"ymış. Türkiye öyle demokratik ülke ve öyle demokrasiyi seviyor ki "Türkiye Ortadoğu'daki isyanları üstlendi ve yönlendirdi!" diye yazıyor CIA dostu yazar.

Bilindiği gibi Hasan Bülent Kahraman 5.12.2007 tarihinde bir yazısında, CIA'nın “Tehlike derecesi yüksek yerlerdeki çalışmaları” karşılığında 1988’de “CIA Kahramanlık Ödülü”, 1992’de “İstisnai İstihbarat Toplayıcı Ödülü” almış bir casus olan Robert Finn ile olan dostluğunu da "Bin yıllık dostum Robert Finn'in evinde kahvemi yudumluyorum..." diye yazarak itiraf etmişti. (http://www.odatv.com/n.php?n=hasan-bule ... 2110101200)

Suriye'deki isyan türünün aynısı, Güneydoğu'da, Diyarbakır'da her gün yaşanıyor. Tek üstünlüğümüz, Akdeniz'deki gemilerin toplarının daha çevrilme sırasının bize gelmemiş olması.

Hasan Bülent Kahraman açıkça söylemese de gönlünden geçen bu isyanların Türkiye'ye de sıçraması arzusunu ağzından kaçırıyor: "Türkiye baharı desek çok mu ileri gideriz?"

odatv.com
27.04.2011 12:25


http://www.odatv.com/n.php?n=turkiye-or ... 2704111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir