1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Ortadoğu'da Türk Silahlı Kuvvetleri Abd'yi Mağlup Ediyor!

MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014, 06:12
gönderen TurkmenCopur
TC Ömer Gün
October 10 at 3:58am


Irak ve Suriye'deki Türkmenlere katliam yapıldığında kimsenin(Tayyip, Bahçeli, Kılıçdaroğlu) tezkere filan çıkartmak için heveslendiği veya sıraya girdiği yokken, Suriye'deki Kürtler katledilince(Kürtler kardeşlerimiz) tezkere çıkıyor birden bire, burdaki mantık nedir, anlamak gerekiyor! Buradaki mantık ABD istihbaratı CIA'nin Türk'leri Orta Doğu bölgesinden yok etme projesinin uygulanmasıdır. Tamam Kürtleri de koruyalım Türkmenleri'de, ABD ve onun kudurmuş köpeklerinin katlettiği ve tehdit ettiği herkezi koruyalım insanlık adına, ama Kürtlere önceliğin tanındığı bir dönemde hangi mantıkla bir grup provokatör IŞİD'i protesto edelim derken ASİL ATAMIZIN Heykelini yıkmaya cüret edebiliyor, hangi mantıkla Kürtleri katleden ABD olmasına rağmen ASİL TÜRK BAYRAĞIMIZI yakabiliyor bu seçilmiş ve Kürt halkını temsil etmeyen ajan provokatör grup???

IŞİD'i ABD'nin emriyle yaratan ve halen besleyen ve destekleyen Tayyip Erdoğan(Türkiye'nin bölünmesi amacıyla) şerefsizidir, Norveç'te Kurtuluş Savaşında başdüşmanımız olan İngiltere'nin hakemliğinde silah bırakmayan PKK ile madde madde anlaşma imzalayan Tayyip, yıllardır Collin Powelle birlikte imzaladığı ihanet anlaşmasının(Türkiye'nin bölünmesi amacını taşıyan) gerekenlerini yapan Abdullah Gül haini. Ama herşeye rağmen, devletin en önemli kademelerindeki ihanetlere rağmen, TSK her ne olursa olsun bütün bu kışkırtmalara ve BOP eşbaşkanı Tayyibin Esad'a savaş ilan etme çabalarına rağmen, dik duruyor ve bağımsız bütünlüğümüzü ABD kuklası olan AKP ve PKK ittifakına karşı koruyor. Aşağılık pkk'lılar karşılarında kendilerinden beterini görünce TÜRK ASKERİNDEN yardım istiyorlar, ondan sonra da gelip TÜRK BAYRAĞINI yakıyorlar, nankör köpekler! Yakacaksanız, adamsanız ABD bayrağını yakın.

Saddam kimin köpeğiydi? Saddam'a kimyasal silahı Kürtlere karşı kullan emrini veren ABD değilmiydi(sonra mağdur olan Kürtleri bölgede mecburi olarak kullanmak amacıyla)? ABD bayrağını yaksana? Yakamazsın, çünkü bu zihniyet köle zihniyeti, adaletli Türk'ten nefret edeceksin ondan sonra da adaletsiz ABD'nin kölesi olacaksın gururla, burada bir mantık yok! Bu yüzden Kürt kardeşlerimizin bütün bu olaylardan sonra akıllanıp, namusunu şerefini, onurunu geleceğini düşünüyorlarsa TSK'nın destekçisi olsunlar ABD planlarına karşı!! 80'li yıllarda bilinçli olarak yine ABD kuklası olan Kenan Evren döneminde Kürtlere karşı bir baskı oluşturulduysa o dönemler sağcı ve solcu Türklere de aynı baskı vardı. Bu baskıyı oluşturan unsur ABD Gladyosunun eşbaşkanı Kenan Evren'di. Yani, Türk Devleti tüm tarihi boyunca asla ve asla Kürt düşmanlığı yapmadı, yapmazda! Kürtler zaten ayrı bir millet değil, Kürtler Hunların bir boyu, dolayısı ile aynı soydanız. Yani, bırakın artık Türkiye Cumhuriyetine karşı düşmanlığı, düşman ABD'dir görün artık! ABD köpeklerini son kullanma tarihi geçtikten sonra sürekli çöpe atıyor(tarih bunu gösteriyor), şu anda pkk'nın acziyeti de bunu göstermektedir! Kıravatlı ve silahlı hain pkk'lılar, ABD'ye karşı savaşın adamsanız, ama gerçekten adamsanız!!!

Ben inanıyorum ki Türk Askeri ABD'nin bizi bölme planlarını mağlup edecektir, Kuzey Suriye ve Kuzey Irak'ta tampon bölge kurulacaktır bundan eminim, ikinci İsrail'in kurulmasına izin verilmeyecek, Türkmen soydaşlarımız ve tüm ezilen insanların namusunu şerefini can güvenliğini yine TSK koruyacaktır!!! ABD Ortadoğu'dan defolacak, zaten savaşacak askerleri yok, ekonomisi batıyor... Yani, sonuç olarak tampon bölge Suriye devletiyle işbirliği yapılarak kurulacak, pkk ve ışid teröristleri yerle bir edilecek ve Orta Doğu'da ABD zülmü bitecek!!!