Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İP, Aydınlık ve Ulusal Kanal Baskınında 4 Tutuklama

Mehmet Perinçek, Mehmet Bedri Gültekin, Erkan Önsel, Turhan Özlü tutuklandı

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

İP, Aydınlık ve Ulusal Kanal Baskınında 4 Tutuklama

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ağu 2011, 15:46

İP, AYDINLIK VE ULUSAL KANAL BASKININDA 4 TUTUKLAMA

"Ergenekon" soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen ve aralarında İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı ve birinci "Ergenekon" davasının tutuklu sanığı Doğu Perinçek’in oğlu Mehmet Perinçek’in de bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi'nde "Ergenekon" soruşturmasını yürüten özel yetkili İstanbul Cumhuriyet Savcısı Cihan Kansız tarafından ifadelerinin alınmasının ardından tutuklanma istemiyle İstanbul Nöbetçi 12. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sevk edilen 4 kişinin sorgusu tamamlandı.

Nöbetçi hakimlik, İP Genel Başkanı ve birinci "Ergenekon" davasının tutuklu sanığı Doğu Perinçek’in oğlu Mehmet Perinçek, İP Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin, İP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Erkan Önsel ile Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Turhan Özlü’nün tutuklanmasına karar verdi. Tutukluların Beşiktaş'taki adliyeden çıkarılıp, cezaevine gidişi sırasında İşçi Partililer ile polis arasında yaklaşık bir saat süren bir arbede yaşandı. Grupta yer alanlar, uzun süre polis araçlarının çıkışına izin vermediler. Takviye ekiplerin gelişiyle ancak araçlar çıkabildi ve tutuklanan isimler Metris Cezaevi'ne götürüldü.

Öte yandan soruşturma kapsamında ifadesi alınan 5 kişi ise savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı.

ÖZBEY'DEN İLK AÇIKLAMA ODATV'YE

İşçi Partisi Genel Sekreteri Av. Hasan Basri Özbey, tutuklamaların ardından ilk özel demecini Odatv'ye verdi. Özbey, açıklamasında şunları söyledi: "Ergenekon tertibi operasyonunda İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel, Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Turhan Özlü ve İstanbul Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkilapları Araştırma Görevlisi Mehmet Bora Perinçek'in tutuklanmalarını hukukla izah etmek mümkün değildir. Başından bu yana Beşiktaş'ta hukukun bulunmadığını, Türk hukukunun geçerli olmadığını söyledik. Tutuklamalar bunu bir kez daha doğruladı. Karara dayanak gösterilen iddialarla Türkiye'de siyaset yapan, ülkenin ve halkın çıkarlarını savunan her yurttaşın, ETÖ üyesi veya yandaş diyerek tutuklanması mümkün hale gelmiştir.

Burada soruşturulması ve hesap sorulması gereken Başbakan Tayyip Erdoğan'ın vatana ihanete varan suçlarıdır. Bu saldırılar İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık'ı susturmak bir yana büyütmekte ve güçlendirmektedir."

Odatv.com
23.08.2011 01:00


http://www.odatv.com/n.php?n=ip-aydinli ... 2308111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron