Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Özel Ordusunu Kuruyor

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

AKP Özel Ordusunu Kuruyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Tem 2011, 15:59

AKP ÖZEL ORDUSUNU KURUYOR

Resim

AKP iktidarı, "terörle mücadelede yeni dönem" adı altında Türk ordusunu tasfiye ederek kendi özel ordusunu oluşturmak istiyor. AKP'nin öncelikli hedefi Jandarma'nın Genelkurmay'la ilişiğinin kesilerek tamamen İçişleri Bakanlığı'na bağlanması ve PKK'ya karşı yürütülen iç güvenlik harekatının TSK'dan alınması. Uzun vadeli hedefi ise tüm güvenlik güçlerini Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı bünyesinde birleştirerek, yeni rejimin özel ordusunu kurmak.

AKP iktidarı, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı "özel ordu" projesinde somut adım atmaya hazırlanıyor.

AKP, çalışmalarını İçişleri Bakanlığı ile Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı'nın bağlı olduğu ve Kürt açılımını yürütmekle görevli Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay üzerinden yürütüyor.

"Entegre sınır politikası" olarak adlandırılan bu proje, kara, deniz ve hava sınır güvenlik birimlerinin İçişleri Bakanlığı'na bağlı tek bir çatı altında toplanmasını içeriyor. Bu proje ile sınırların denetimi askerden alınarak “sınır polisi”ne devredilecek. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı'na bağlı Sınır Güvenliği Genel Müdürlüğü kurulacak. Yaklaşık 50 bin sınır polisi yetiştirilecek.

Tayyip Erdoğan, Yüksek Askeri Şura toplantısında yeni kurulacak hudut birlikleri konusunun görüşüleceğini açıkladı. Hudut birlikleri konusu ilk gündeme geldiğinde TSK'ya mı yoksa İçişleri Bakanlığı'na mı bağlı olacağı tartışılmış, Hükümet yetkililerinin açıklamalarından, TSK'dan ayrı bir yapılanmanın hedeflendiği anlaşılmıştı.

AKP bu kapsamda Polis Vazife ve Selahiyetleri Kanunu'nda değişiklik yapmayı amaçlıyor. Bu yolla polislere tank, uçak gibi her türlü ağır silahın kullanılması yetkisinin verilmesi planlanıyor.

Projeye göre; Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Dairesi de yeniden yapılandırılacak. Şu an sayıları 6 bin olan özel harekat polislerinin sayısının 20 bine çıkarılması hedefleniyor.

AKP'nin orta vadeli hedefi ise Jandarma'nın Genelkurmay'la ilişiğinin kesilerek tamamen İçişleri Bakanlığı'na bağlanması ve iç güvenliğin de tamamen polislere bırakılması. Bir sonraki aşama ise bütün güvenlik birimlerini Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı bünyesinde birleştirmek. Bu model, uzun vadede orduyu tamamen profesyonelleştirme ve özel ordu oluşturma planının bir parçası.

Cumartesi, 23 Temmuz 2011 16:00

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir