Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yalçın Küçük Ergenekon Tertibinde Yakalandı

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Yalçın Küçük Ergenekon Tertibinde Yakalandı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Nis 2011, 19:31

ERGENEKON TERTİBİNDE SON DALGA

Ergenekon tertibinde son dalga... "Ergenekon" soruşturması kapsamında 6 ilde devam eden oprasyonlarda 40'yakın kişi gözaltına alındı. Eski MGK Genel Sekreteri Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, Prof. Dr. Yalçın Küçük, Eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin, Eski Genelkurmay Adli Müşaviri Emekli Tümgeneral Erdal Şenel ve Eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz gözaltına alınan isimler arasında... Son olarak Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun evinde de arama başlatıldı. Operasyonlar kapsamında 9 muvazzaf subayın gözaltında olduğu bildiriliyor...

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, sabah erken saatlerde Prof. Dr. Yalçın Küçük’ün Ankara Karakusunlar'daki evinde arama yapmaya gittiler. Polisler, Küçük’ün kütüphane olarak kullandığı belirtilen evdeki bilgisayarla bazı belgelere el koydu. Yalçın Küçük'ün, Ankara ve İstanbul'daki evinde arama yapılırken Prof. Dr. Küçük, gözaltına alınarak Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Küçük, gözaltına alınışı sırasında gazetecilerin "neden gözaltına alındınız?" sorusuna "diktatörya" yanıtını verdi.

Eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz ile Eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin de, evlerinde yapılan aramaların ardından gözaltına alınarak Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler. Küçük, Gürüz ve Şahin'in İstanbul'a getirileceği bildirildi..

Bu arada, Gürüz'ün evine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş ile milletvekilleri Nesrin Baytok ve Nur Serter geldi. Gürüz'ün evinde yapılan aramada, cep telefonunun da polisler tarafından alındığı ve bilgisayarına yedeklenmeden el konulduğu belirtildi.

Operasyonlar kapsamında Bedrettin Dalan'ın Acıbadem'deki İstek Vakfı Binası'na baskın yapıldı. Dalan'ın yurtdışında olduğu belirtilirken, soruşturma çerçevesinde oğlu ve bir arkadaşının gözaltına alındığı öğrenildi.

Eski MGK Genel Sekreteri Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç da evindeki aramanın ardından gözaltına alınırken polisin Kılınç'ın oğlunun evinde arama yaptığı bildiriliyor.

KANADOĞLU'NUN EVİNDE DE ARAMA BAŞLATILDI

Öte yandan sabah saatlerinde Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun da gözaltına alındığı iddia edilmiş, ancak Ulusal Kanal'a konuşan Sabih Kanadoğlu, “evimde her hangi bir arama yapılmadı. Ben de gelişmeleri televizyondan izliyorum. Gelişmeler biraz olgunlaşsın bir açıklama yapacağım" demişti.. Ancak saat 13:00 sıralarında Kanadoğlu'nun Ankara ve Ayvalık'taki evlerinde de arama başlatıldı..
İstanbul Maltepe'de de emekli bir albayın evinde ve Yeditepe Üniversitesi’nde de arama yapılıyor.

İZMİR'DE 11 GÖZALTI

İzmir'de 1 yüzbaşı ve emniyet amirinin dışında 1 kişinin daha gözaltına alındığı bildirildi. Sivas’ta da 11 kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor. Gözaltına alınanlardan birinin Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyelerinden Mehmet Akyazı, ikisinin ise Sivas'ta Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan Bekir Çelik ve Oğuz Bulut'un bulunduğu belirtildi.

Operasyonlar kapsamında Adapazarı'ndaki 1'inci Ana Bakım Merkez Komutanlığı'nda görev yaparken geçen yıl Kara Kuvvetleri Komutanlığı Lojistik Komutanlığı'na atanan Yarbay Mustafa Dönmez'in bu sabah Ankara'da gözaltına alındığı belirtildi.

9 MUVAZZAF SUBAY GÖZALTINDA

Operasyonlarda gözaltına alınanlardan 9'unun muvazzaf (vazife halinde) subay olduğu bildiriliyor...

Çarşamba, 07 Ocak 2009 13:10

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... 94&catid=2
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir