Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Emniyet ve Gladyo

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Emniyet ve Gladyo

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:17

Emniyet ve Gladyo

Soruldu:


27.01.2008 tarihli Aydınlık dergisi 2. sayfasında "Gladyo'nun operasyon merkezi polisin içine taşındı", "Fethullahçı Gladyo'nun operasyonu" şeklindeki beyanlarla, Ergenekon terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonları Süper Nato'nun, ABD'nin yaptırdığı şeklinde yorumlar geçtiği anlaşılmaktadır. Savcıyı ve görevli emniyet teşkilatını zan altında bırakan bu tür ithamlarınızın amacı nedir?

Cevap:

Dikkat edilirse Gladyo'nun merkezinin Emniyet içine taşındığı belirtilmektedir. Yoksa Emniyet teşkilatımız Gladyo'dur diye suçlanmamaktadır . Çünkü böyle bir kanaatimiz yoktur ve böyle bir haksızlığı da kesinlikle yapmayız. Ancak bu soruşturmada bir Gladyo aranıyor ve parmaklar Türk Silahlı Kuvvetleri'ni gösteriyor. Şemdinli'den beri tertipler zinciri devam ediyor. Ordu bir suç örgütü gibi gösteriliyor. Ne ordumuz ne emniyetimiz suç örgütüdür . Ancak ABD tarafından Türk devletinin içinde bir ur gibi Gladyo denen teşkilat 1950'lerin ortalarından beri örgütlenmiştir. 6-7 Eylül 1955 faciasını o örgüt düzenlemiştir. 12 Mart 1971 öncesinde yine o Gladyo birçok bombalama ve cinayet işlemiştir. Daha sonra 1 Mayıs 1977 olayından başlayarak Gladyo 1980'e kadar gençleri birbirine kırdırmış, binlerce insanı öldürtmüş , kendi deyişleriyle Türkiye'yi istikrarsızlaştırmışlardır. 1990'larda Uğur Mumcudan Eşref Bitlis'e kadar Atatürkçü aydınlarımızı ve komutanlarımızı da öldürten aynı Gladyo'dur . 1970'den 1990'a kadar Gladyo'nun bu faaliyetlerini ortaya çıkaran ve toplumumuza anlatan partinin genel başkanıyım. Ama çok önemli bir değişiklik oldu. 1993 bir dönüm noktasıdır. Jandarma Genel Komutanımız Orgeneral Eşref Bitlis, ABD'nin Ortadoğu planlarına ve özellikle Kuzey Irak'ta ikinci bir İsrail devleti kurmasına karşı uygulamalara giriştiği için ABD tarafından şehit edilmiştir. Bu tarihten sonra Türk Ordusu özellikle Irak'ın kuzeyinden gelen bölme tehditlerini dikkate alarak cephesini ABD'nin ve AB'nin yıkıcı faaliyetlerine döndürmüştür. İşte bu tarihi gelişme sonucu ABD, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne karşı psikolojik savaşı şiddetlendirmiş ve Emniyet'in içinde Fethullah Gülen bağlantılı bir grubu örgütlemiş ve harekete geçirmiştir. Türkiye, bu tarihi süreci ve 1990-1993'ten sonraki kopuş ve Gladyo'nun odak merkezinin değişmesini saptamadan huzur ve barışa kavuşamaz. Nitekim iki gündür basında çıkan haberlerde, "AKP kendi derin devletini kuruyor" diye manşetler atılmaktadır. Demek ki Aydınlık'ın o sayısı kamuoyunu aydınlatmış ve yeni gelişmeyi saptamıştır.

Soruldu:

27.01.2008 tarihli Aydınlık dergisinin 11. sayfasında Adil Serdar Saçanla yapılan bir röportaja yer verildiği ve derginin "Her yıl 100-150 bin öğrenci cemaat üyesi olarak polis okulundan mezun oluyor" şeklinde başlık attığı görülmüştür. Tüm Emniyet teşkilatı 150-200 bin kadarken her yıl 150 bin Fethullahçı polisin Polis Okulu'ndan mezun olduğu gibi hayal mahsulü bir iddiayı dezenformasyon faaliyetleriniz çerçevesinde mi başlık haline getirdiniz?

Cevap:

Emniyet ve savcılık sorgulamalarında yorum yaparak soru sorulmaz. Daha önceki sorularınız da yorum ürünüydü. Bu sorgulama hukukuna aykırıdır. Bununla birlikte eğer rakamda bir yanlış veya yazım hatası varsa o Aydınlık'ın sorumluluğudur. Benimle ilgili değildir. Ancak Emniyet teşkilatının içinde ABD'de ikamet etmekte olan Fethullah Gülen cemaatine bağlı bir grubun yuvalandığı bütün kamuoyunca saptanmaktadır. En önemli delil bu konuda bugüne kadar hazırlanmış olan devlet raporlarıdır. İfadenin bu aşamasında şüpheli Doğu Perinçek'e Emniyet teşkilatını zan altında bıraktığı söylenerek kendisi uyarıldı, bunun hakkında suç duyurusunda bulunulacağı söylendi.) Perinçek ifadesine devamla: Dikkat edilirse ben Emniyet teşkilatımızı bir bütün olarak zan altında bırakan açıklamalarda bulunmamaya özen gösteriyorum ve sürekli olarak Emniyet içerisindeki yuvalanmalardan ve odaklaşmalardan söz ediyorum. Benim bunları belirtmem siyasal parti lideri olarak görevimdir . Hem de Atatürk devrimcisi olarak hepimizin ortak görevimiz ve sorumluluğumuzdur. Emniyetimizin bu tür ABD güdümlü cemaat yuvalanmalarından temizlenmesi , sağlıklı çalışması ve kamu hizmeti yapması bakımından şarttır, aynı zamanda Emniyet mensuplarımızın huzurlu ve çağdaş anlayış içinde çalışmalarının da gereğidir .

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir