Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Savcı Zekeriya Öz'ün Suçları

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:06

Soruldu:

12.03.2008 günü saat 15.25 sıralarında Doğu Perinçek ile Emcet Olcaytu arasında yapılan telefon görüşmesinde özetle; "Orakoğlu'nun kitabını okudum. 20 sayfası bizden bahsediyor. Aslında bütün kitap adamların bütün şifrelerini ve hedeflerini ortaya koyuyor, çok önemli", "Şimdi Ergenekon kitabını yazmadan onu mutlaka okuman lazım", "Evet evet hızlı çıkartmak lazım çünkü ortalık, bugün Yeni Şafak'ı gördün mü, manşet, PKK'ya silah yollamışız" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Başka şeyler de var" dediği, sizin "Evet evet, peki bu aralar uğrayacak mısın" dediğiniz tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız.

Cevap:

Evet bu görüşme bütünüyle doğrudur. Yeni Şafak ve Radikal gazetesindeki yalan haberler konuşulmuştur. Bu haberler, gizli tutulması kanun emri olan soruşturma dosyalarından çıkartılıp basına sızdırılmıştır. Basına sızdıranlar hakkında soruşturma açılmasını İstanbul C. Başsavcılığından talep ediyorum. Burada da görülmektedir ki Ergenekon soruşturmasını yürüten savcı Zekeriya Öz görevini kötüye kullanarak kanun dışı uygulamalar yapmaktadır, basına yalan haber sızdırarak soruşturmayı olumsuz yöne sevk etmekten sorumludur .

Soruldu:

12.03.2008 günü saat 16.04 sıralarında Nusret isimli şahısla yaptığınız görüşmede; "Mehmet beni anlamamış, bak bu onun gibi bir adam için önemli bir zaaf, neyse o köşe yazarı değil ki yani eyleme dönük, mücadeleye dönük bir tavrı yok", "Birleştirilecek bu, Merkez Karar Kuruluna da bunu anlatacağız, derhal Örgütlenme Bürosuyla Sendika Bürosunu birleştiriyoruz, zaten Örgütlenme Bürosu gidip dolaşıyor dağda taşta, yani Tokat, Amasya falan, alakası olmayan yerler. Bir yıldan beri, bu arada yer yerinden oynuyor işçi hareketleri falan filan, orda Mehmet Akkaya'ya bırakmışız, bu hatayı düzeltelim ama şimdi iki gün sonra eylemler başlıyor. Bütün Partiyi bu eylemlerin içine sokalım ve örgütü büyütün emri verelim", "17 kişi üye oldu, kaliteli insanlar, Kayışdağ'da 17 kişi üye çıktığına göre kaliteli, Türkiye'nin her yerinden çıkması lazım", "Sen Örgütlenme Bürosunun içinde oturacaksın, beraber hareket edeceksiniz, işçi hareketinin içine gireceğiz ve oradan örgüt çıkaracağız, örgüt demek mutlak bina değil, o yanlış" dediğiniz tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız.

Cevap:

Telefon görüşmesi doğru. İçeriği doğru. Parti örgütlenme çizgisiyle ilgili, polisin veya hükümetin bu çizgiyi kontrol etme, dinleme hakkı yok. Bu uygulama, telefon dinlemelerinin artık faşist ülkelerdekine benzer bir özellik kazandığını düşündürmektedir.

Tuncay Güney in İfadeleri

Soruldu:

13.03.2008 günü saat 15.48 sıralarında Adnan isimli şahıs arasında yaptığınız görüşmede özetle; "İbrahim Benli'yle sözleştin değil mi" dediğiniz, Adnan'ın "sözleştim" dediği, "İyi güzel, tamam artık halledersin o işi, ben gelmiyorum, gelmeyim dedim, iş görüşmesi. Ben talep ettim ama şimdi bu iş görüşmesine döndü, sizin olmanız yeter, benim bulunmama hiç gerek yok, merkezinde siz olun, o temelde gitsin", "Çok enteresan, çok açık yani o Şemdinli'den başlayan operasyon devam ediyor", "Doğrudan Genelkurmay Başkanını hedef alıyor" dediğiniz, Adnan'ın "O şeyi yolladı mı, elinize ulaştı mı Tuncay Güney'in ifadesi?" dediği, sizin "yok o ifadesi, Serhan söyledi dolandırıcılık ifadesiymiş", "Bu şeyler falan var mı, Kuzey Irak", "Yani onlar gece tutulan diğer ifadeler" dediğiniz, Adnan'ın "Evet yani orada da bir suç var, bunun için söylüyorum" dediği tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız

Cevap:

Bu görüşme doğru. İnsanlar arasındaki yemek, dostluk, iş, siyaset ilişkileri, devlet ve polis tarafından gözetlenemez. Kanunsuzluk had safhadadır. Tuncay Güney'in ifadelerinin gazetelere sızdırılarak yasa dışı bir kampanyaya dönüştürülmesi ve Türk Ordusu ile İşçi Partisi'nin hedef alınması karşısında, ben de arkadaşlarımla ortalıkta dolaşan bu ifadeleri bulmalarını rica ettim. Aslında bu ifade daha 2001 yılında bizim elimize gelmiş ve bu konuda 2001 yılında Aydınlık dergisinde yayınlar yapılmıştı . Ancak arşivde araştırma yapan arkadaşlarımız bu ifadeyi bulamamışlardır.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir