Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Birleşmiş Milletler Temsilciliğinde Bölücülük

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Birleşmiş Milletler Temsilciliğinde Bölücülük

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:05

Birleşmiş Milletler Temsilciliğinde Bölücülük

Soruldu:


11.03.2008 günü saat 18.40 sıralarında sizinle Y şahış arasında yapılan telefon görüşmesinde özetle; Y şahsın, "İyiyim sağ olun, ben sayın Baykal'laydım. Deniz beye konuyu aktardım, ilgilendi, çok hayret etti, bu inanılmaz bir şey dedi. Hürriyet'ten Enis Berberoğlu'na telefon etti. Çok büyük bir olay, bunu büyük yapın, ilgilenin bununla dedi. Bana da sen dedi basın toplantısını yap ondan sonra biz de Meclisin gündemine getirelim dedi" dediği, sizin "Çok güzel" dediğiniz, Y şahsın, "Bunları söyledi bana Doğu bey" dediği, sizin, "O zaman Enis Berberoğlu'nu ara, de ki işte böyle böyle Hürriyet zaten benle şunu şöyle yapmıştı, işte Mahmut beyden soruyorlar, tabii normal soracaklar da haberle ilgilenirseniz ben yazıişleri müdürü Doğaner Gönen beyle görüştüm de, o Enis Berberoğlu'na gider Doğaner Gönen'i desteklerse bu iş büyür" dediğiniz, Y şahsın "Şimdi Enis Berberoğlu'nu arayayım" dediği, sizin "Siz ne zaman basın toplantısı yapıyorsunuz, yarın mı" "Hürriyet verirse, başka gazete, Vatan gazetesinden ses seda yok değil mi" dediğiniz, Y şahsın " Vatan gazetesinden Bilal telefon etti dedi ki bizim yaptığımız haberden İstanbul ekibi hoşlanmadı, onun için vermeyecekler dedi" dediği, sizin, "Evet peki o zaman sen Enis Berberoğlu'nu ara de ki Doğaner Gönen'le ilgilenmesi için, hiç benden bahsetme ama. Benden bahsetme çünkü Enis bizi sever de Baykal'ın söylemesi yeter. Sen benden Enis'e bahsetme, de ki işte Doğaner Gönen beye falan filan anlattım, zaten Hürriyet ilgili de, bilgi ver ona. Ondan sonra bilgi ver, birbirlerini destekler onlar, Doğan 'la birbirlerini desteklerlerse iyi olur" dediği, Y şahsın " Tamam oldu" dediği tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız

Cevap:

Bu görüşme doğrudur. Bu görüşmeyi Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi Müdürü Sayın Bartu Soral'la yaptım. Soral orada, 37 milyon dolarlık Birleşmiş Milletler Fonunun Kemal Derviş yönlendirmesi ile Diyarbakır'daki birtakım bölücülere aktarılmasına karşı kendi makamını ve yüksek maaşını feda ederek kahramanca bir mücadele verdi . Birleşmiş Milletlerin bölücülüğe alet olması ve PKK bölücülüğünü desteklemesi elbette İşçi Partisi'ni ilgilendirir. Bu nedenle konuyu kamuoyuna duyurmak için Bartu Soral'a yardımcı olmaya çalıştım, milli görevimi yaptım.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir