Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Savcı Zekeriya Öz'ü Şikayet

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Savcı Zekeriya Öz'ü Şikayet

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:04

Savcı Zekeriya Öz'ü Şikayet

Soruldu:


05.03.2008 günü saat 18.31 sıralarında Emcet Olcaytu'yla yaptığınız telefon görüşmesinde; "Yarın, pazartesi sabahleyin buluşalım, çünkü Hakimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna bu savcıyı şikayet edeceğim" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Zekeriya Öz müydü" dediği, sizin "Evet Zekeriya Öz, sen sekiz yıldır nerdeydin, ondan sonra da kalkıyorsunuz alet oluyorsunuz Fethullah Hocalara, Ramazan Akyürek'lere Tayyip Erdoğan'lara, aklınız nerdeydi lan 8 yıldır", "Ne Bilecik'te toplantı var ne benim Veli Küçük'ün elini sıktığım var" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Bunu bilgiye mi belgeye mi dayanarak yapacağız" dediği, sizin "Belgesi şu, sorularını sormuş Veli Küçük'e, Emniyet ifadesi" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "O ifadeye dayanacak mıyız" dediği, sizin "Tabii dayanacağız" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Çok güzel, var yani elimizde tamam" dediği, sizin "İfade elimizde yok ama öğrendik ifade metnini de bulacağız birkaç gün içinde. Gerekirse sorgularında Veli Küçük'e bunlar sorulmuştur diyeceğiz, belgeleridir diyeceğiz, ondan sonra da sen diyeceğiz bunları nasıl sorarsın, bir tertibin içindesin, sekiz yıl evvel Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkacak bir darbe hazırlığı yapılıyor, sekiz yıl siz bunun üstüne yatıyorsunuz üstelik hepsi baştan sona yalan", "Ben burada Zekeriya Öz'ün üzerinde duracağım. Görevinizi kötüye kullanıyorsunuz, hem tazminat davası açacağım, hem Hakimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna şikayet edeceğim. Sen Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na internetten girip bakar mısın, hangi maddeye dayanacağımızı falan" dediğiniz tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız.

Cevap:

Telefon görüşmesi tamamen doğrudur. Bugün de aynı görüşleri aynen savunuyorum ve gereği yapılmıştır. Zekeriya Öz şikayet edilmiştir. Yalnız "lan" sözcüğünün bana ait bir ifade olmadığını belirtiyorum. Çözümde hata olduğu kanısındayım.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Savcı Zekeriya Öz'ü Şikayet

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:05

Emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan'a Davet

Soruldu:


05.03.2008 günü saat 18.39'da Emcet Olcaytu'yla yaptığınız telefon görüşmesinde; "Şimdi basın toplantısına Adil Serdar Saçan 'ı da davet etmeyi düşünüyorum, gel beraber yapalım diye ne diyorsun?" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Orda ne söyleneceğine bağlı olarak farklı olabilir, yani gelebilir belki" dediği, sizin "Şimdi ona sen ne ise doğruları söyle, ben kalkacağım diyeceğim ki sekiz sene evvel olan bir toplantı, sen de burada kamuoyuna neyse doğrusu onu söyle diyeceğim. Biz senden şöyle şöyle böyle böyle de diye bir şey istemiyoruz diyeceğim", "Ben arayayım diyorum kendim arayayım davet edeyim" dediğiniz, E. Olcaytu'nun "Olur" dediği, Sizin "Ha biz vazifemizi yapalım da onlar yapmıyorsa yapmasın, ayıptır insanlar bu derece kayıtsız olur mu?" dediğiniz tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız.

Cevap:

Görüşme tamamen doğru ve bu operasyonun getirildiği nokta benim bu kaygılarımı doğrulamıştır .
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir