Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hizbullah-MİT ve Polis İlişkisi

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Hizbullah-MİT ve Polis İlişkisi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 19:14

Hizbullah-MİT ve Polis İlişkisi

Soruldu: Tuncay Güney beyanında, Doğu Perinçek'in adamı olan muhabir Halit Güngör'ün Jandarmada (Diyarbakır) Hizbullahçıların eğitilmesiyle ilgili fotoğraflar çekerek Doğu Perinçek'e gönderdiği, ancak fotoğrafların yayınlanmadığı, daha sonra Halit Güngör'ün öldürüldüğünü beyan etmiştir. İddialar hakkında ifade veriniz.

Cevap: Tuncay Güney'in beyanında geçen Halit Güngör'ün doğru adı Halit Güngen'dir. Güngen, Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü PKK ve Hizbullah'a karşı kahramanca savunan bir arkadaşımızda 2000'e Doğrunun Diyarbakır temsilcisiydi . Hizbullah denen terör örgütünün Diyarbakır Emniyet i içine yuvalanmış bazı karanlık odaklarla işbirliği faaliyetini açığa çıkardı , bu nedenle öldürüldü. Halit Güngen'in tespitleri birkaç yıl önce MİT Müşteşarı tarafından doğrulandı . MİT Müsteşarı Hizbullah' ı kullandıklarını kamuoyuna açıkladı . Bütün bunlar Türkiye'deki bazı karanlık terör faaliyetlerinin Gladyo'yla ilişkilerini sergileyen acı gerçeklerdir. Sorumlular ortadadır, ancak onların değil , onlarla uğraşanların üzerine gidilmektedir.

Soruldu: Tuncay Güney anlatımlarında, PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın Suriye'den çıkması sonrasında, Veli Küçük'ün talimatıyla, Abdullah Öcalan'ın avukatı Doğan Erbaş ile Doğu Perinçek'in, odasında görüştüklerini ve bir toplantı yaptıklarını, bu toplantıda Adnan Akfırat'ın da bulunduğunu beyan etmiştir. Doğan Erbaş'la bu şekilde bir görüşme yapıldı mı? Yapıldıysa, neden böyle bir toplantı yaptınız? Görüşmede kimler yer aldı?

Cevap: Bu görüşmeyi Adnan Akfırat bilir. Benim odamda kesinlikle bir görüşme yapılmamıştır. Benim ismimin karıştırılması dahi , ifadelerin Tuncay Güney'e yazdırıldığını gösterir. Hatırladığıma göre, o sıralarda bazı yayın organlarında Abdullah Öcalan'ın İmralı'da Atatürk Devrimini savunan açıklamalar yaptığını okumuştum. Hatta PKK yayınlarında da Apo'nun Türkiye'nin birliği içinde Atatürkçü bir çözüm savunduğu yer almıştı . Adnan Akfırat , Aydınlık Haber Müdürü olarak, yanlış bir haber yapmamak için Apo'yla görüşen avukat ı Doğan Erbaş 'tan sormuştu. Ayrıntıları Adnan Akfırat bilir. Kaldı ki Doğan Erbaş bir avukattır, kendisiyle görüşmek suç değildir.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir