Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

TSK ve Kuzey Irak'a Silah Uydurması

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

TSK ve Kuzey Irak'a Silah Uydurması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 19:09

TSK ve Kuzey Irak'a Silah Uydurması

Soruldu:


Tuncay Güney, Veli Küçük'le birlikte olduğu dönemde, Doğu Perinçek'in referansıyla Aydınlık dergisinden bazı muhabirlerle Kuzey Irak'a gittiklerini, Habur'da JlTEM'den subayların da yanlarına geldiğini, arkalarında silah yüklü araçların olduğunu öğrendiğini, gümrükte Veli Küçük'ün de tanıdığı Ali Balkan Mete, Cemal Karaman'ın bulunduğunu, gümrük geçişlerini müdür Cemal Karaman'ın yaptığını, JİTEM subayları ve gazeteci arkadaşlarıyla birlikte Kuzey Irak'a geçtiklerini beyan etmiştir. Ali Balkan Mete ve Cemal Karaman'ı tanıyor musunuz? Tuncay Güney sizin referanslarınızla mı Kuzey Irak'a gitti? Bu konu doğru ise amacınız neydi? JlTEM'den subaylarla Kuzey Irak'a silah götürülmesi konusundan ne şekilde haberiniz var? Bu ne amaçla yapıldı?

Cevap:

Bu soru Ergenekon Operasyonu denen tertibin hedeflerini sergilemektedir. Emniyet'te çeşitli emniyet mensuplarıyla görüşmelerde ve el konan belgelerle ilgili çuvalların açılmasında bu soruda olduğu gibi soruşturmayı yürüten ekibin şöyle yönlendirildiklerini gördüm: Türk Ordusunu ve İşçi Partisini bir suç örgütü olarak göstermeye çalışmak, ordunun içinde suç arama heyecanı . Bu ifade mantıktan ve en ilkel bilgilerden yoksun olanları bile kandıramaz. Türk Ordusunun Kuzey Irak'a, Barzani ve Talabani'ye silah götürmek, hele hele PKK'ya silah götürmek için Doğu Perinçek'in referansına ihtiyacı yoktur.

Soruldu:

Tuncay Güney beyanında arkalarında silah yüklü araçlarla Kuzey Irak'a geçtikten sonra Barzani'ye 12 bin, Talabani'ye 12 bin adet silah verildiğini, bu silahların içinden 6 bin adedinin ayrılarak Talabani'nin adamları ve binbaşı Tamer (.. ,)'le birlikte KALE DİZAR isimli Komünist Parti binasında PKK'lı Cemil Bayık'a teslim edildiğini beyan etmiştir. Sizin bu olaydan haberiniz oldu mu? Silahların ne şekilde teslim edildiğini biliyor musunuz? İddialar hakkında ifadenizi veriniz.

Cevap:

Silah götürme olayı uydurulmuştur ve tertibi ortaya koyan iddiadır. Gazetelerden okuduğuma göre götürülen silah 24 bin adet . Bir general arkadaşımla hesabını yaptık, 120 ton ediyor. Silahların aralıklı istiflendiği dikkate alınırsa, ancak 12 tane TIR taşıyabilir. Üstelik bu silahların bir binanın içinde teslim edildiği iddiası Tuncay Güneye ifade yazdıranların hazırlıksız olduklarını ve tertibi iyi düzenlemediklerini gösteriyor. Bu konu derhal Türk Silahlı Kuvvetlerinden sorulmalıdır. Burada TSK'yı PKK'ya silah götüren bir kurum olarak suçlamak gibi ancak CIA ve MOSSAD türünden kuruluşlara yakışan, TSK'yı sırtından hançerleyen bir amaç sırıtmaktadır.

Doğu Perinçek ve İşçi Partisi'nin 40 yıllık geçmişlerinde terörle ilgili hiçbir suçlamayla karşılaşmadıkları en başta kamu makamları ve Emniyet tarafından bilinir. Bu konuda çok sayıda Emniyet raporu vardır. Takdim ederiz.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir