Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gladyo-SüperNato

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Gladyo-SüperNato

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 19:02

Ergenekon Belgeleri

Soruldu:


22.01.2008 günü başlatılan operasyonla, Veli Küçük isimli şahıs yakalanmıştır. İkametinde yapılan aramada Ergenekon isminde bir doküman bulunarak el konulmuştur. Bahsedilen doküman hakkında bilginiz var mı?

Cevap:

İki sene önce Sabah Gazetesi Ankara Bürosu Şefi Yavuz Donat beni Sabah gazetesinin yeni tesislerine davet etti ve gezdirdi . Bu arada Sabah gazetesi yazarlarından Aslı Aydıntaşbaş bana sözünü ettiğiniz Ergenekon belgesini gösterdi ve "Bu belgeyi sizin yazdığınız söyleniyor " dedi . Bunun üzerine belgeye şöyle bir baktım, ilk bir iki sayfasına göz gezdirdim. Bu belgenin içeriği ve üslubunun benimle ilgisinin olmadığını, İşçi Partisi Genel Başkanı olduğumu, böyle belgeler yazmamın mümkün olmadığını, üslubundaki hamlık ve bazı çok yanlış fikirlerin her zaman mücadele ettiğim görüşler olduğunu kendisine belirttim. Ama bu arada belgede bütün yurtseverlerin savunduğu Atatürk Devrimi'ni koruma, ülke ve millet bütünlüğü gibi fikirlerin bulunduğunu kendi sine söyledim. Aydıntaşbaş bunları Sabah gazetesinde bir yazı konusu yaptı ve ayrıca ricam üzerine bana da bir adet fotokopisini verdi . Ayrıca CD'sinide vermiş olabilir. Yavuz Donat ve şimdi hatırlayamadığım bir başka seçkin şahsiyet de bu görüşmemiz sırasında Sabah gazetesi yönetiminin bürosundaydılar. Oradan da anladım ki 2001 yılında CIA işbirliğiyle kurulan tezgah ısıtılarak Türkiye'nin gündemine getiriliyordu. Sanıyorum bu görüşme Danıştay suikastı sonrasıydı .

Gladyo-SüperNATO

Soruldu:


Veli Küçük'ün ikametinde bulunan Ergenekon isimli dokümanın aynısı, 2001 yılında şubemizce yakalanan Tuncay Güney isimli şahsın ikametgahında da bulunmuş ve el konulmuştur.

Belgelerin incelenmesinde; TSK bünyesinde faaliyet gösterdiği iddia edilen Ergenekon ismi verilen gizli bir örgütlenmenin olduğu, politikaları arasında:

- Naylon terör örgütü oluşturulması,
- Ülke çıkarları ve mevcut rejim ilkelerine aykırı ideolojilere sahip siyasilere suikast yapılması ya da dezenformasyon yöntemlerinin kullanılması,
- Türkiye'de faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin kontrol altında tutulması,
- Ergenekon'un medya kuruluşlarını kontrol altına alması ve kendi medya kuruluşlarını oluşturması,
- Uyuşturucu ticaretinin kontrol altına alınması,
- Örgüte gelir temin etmek için naylon şirketler kurulması ve uluslararası banka dolandırıcılığı yapılmasının gerektiği belirtilmiştir.

Ergenekon belgesi içerisinde belirtilen bu politikaları kim ya da kimler hangi amaçla belirledi? Belgenin kimler tarafından yazıldığını biliyor musunuz? Siz bu belgenin yazımı aşamasında yer aldınız mı?

Cevap:

Öncelikle şunu belirteyim: ben o tür örgütlerle ilişkili olsaydım beni buraya getiremezdiniz. SüperNATO veya İtalya'daki adıyla Gladyo denen örgütler, ABD tarafından NATO devletleri içinde örgütlenmiştir. Bu örgütlerin yöneticileri ve hele programını yazanlar gözaltına alınamazlar, tutuklanamazlar, vurulamazlar, kırılamazlar . O Gladyo, 40 yıldan beri Türkiye'nin içinde istikrarsızlaştırma operasyonları tezgahlamış, onbinlerce insanımızın ve en değerli aydınlarımızın kanına girmiş, bana defalarca işkence yapmış ve hapislere koymuştur . Bana karşı tezgahlanan suikastları da o Gladyo örgütlemiştir. Ben Türkiye'de Kontrgerilla'nın içini dışına çıkaran, kendi deyişleriyle o örgütü "felç eden" partinin başkanıyım. Gladyo'nun Türkiye'deki bir numaralı hedeflerinden biriyim ve ben de Gladyo'nun düşmanıyım.

Gelelim özetlediğiniz Ergenekon Programına; Naylon terör örgütleri kurmak bizim bazı istihbarat örgütlerimizin ABD ve CIA ve MOSSAD'dan öğrendiği vahim uygulamalar dır. PKK'yı 1975 yılında, acıdır ki MİT kurmuştur. Ve yine acıdır ki, Hizbullah denen örgütü kullandıklarını MİT Müsteşarı kamuoyu önünde açıklamıştır ve basında yer almıştır. Peki nerede kullanmışlardır? Bu örgütlere binlerce insanımızı öldürtmüşlerdir. PKK, 1975-1980 arasında benim Güneydoğu bölgesindeki en değerli il başkanlarımı ve yöneticilerimi şehit etmiştir, yine Hizbullah benim en değerli arkadaşlarımı şehit etmiştir. Bu Amerikan icatlarını onaylamak ihanet anlamına gelir. Belgenin kimler tarafından yazıldığını bilmiyorum.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir