Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullahçı Gladyo'nun Tertipleri ve Eylemleri

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Fethullahçı Gladyo'nun Tertipleri ve Eylemleri

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 17:47

Fethullahçı Gladyo

1973 yılında kurulan Ecevit-Erbakan hükümetinde İçişleri Bakanlığını ele geçiren Milli Selamet Partisi , daha sonra "İslamcı Cunta" diye anılacak olan örgütlenmeye girişti. CHP-MSP ortaklığının sona ermesinin ardında kurulan Milliyetçi Cephe (MC) hükümetlerinde İçişleri Bakanlığı ve Polis teşkilatı hep MSP'nin elinde kaldı . 12 Eylül 1980'deki Amerikancı Asker i Darbe, bu mirasa kondu. "İslamcı Cunta" en çok SüperNATO'nun 12 Eylül paşalarına lazımdı . Çünkü solu bastırma harekâtı dinci polis örgütlenmesiyle yürütülebilirdi . Emekçi önderleri , sol partilerin ve örgütlerin yönetici ve militanları, sendikacılar ve yurtseverler , 12 Eylül işkencehanelerinde hep bu "İslamcı Cunta"nın görevlileriyle karşılaştılar. Özal iktidarı , "İslamcı Cunta"yı bir Gladyo örgütlenmesine dönüştürdü. "Kırıkkale Toplantısı" diye anılan tarihi buluşmaya katılanlar, SüperNATO'nun bütün kanl ı tertiplerinde ve cinayetlerinde teşkilatın kilit noktalarındaydılar . Kritik bakanlıklar onların elindeydi . 1991 Körfez Savaşı öncesinden beri Türk Ordusunu güvenilmez bulan ABD'nin talimatlarıyla Özal'ın Özel Gladyosu kuruldu. "MİT'in sivilleşmesi" planı , Özal Gladyosu'nun hamlesiydi.

Artık Gladyo'nun operasyon gücü, Emniyet içinde yuvalanan "İslamcı Cunta" idi ve Cunta içinde Fethullahçı takımı hızla güç kazandı . Çiller, Özal'ın Gladyosu'nu kendi Özel Örgütü'ne dönüştürdü ve Fethullahçı şeflerin konumlarını daha da güçlendirdi . Devlet ve Polis içindeki bu Fethullahçı yuvalanma, bugün Tayyip Erdoğan'ın tepesinde bulunduğu SüperNATO örgütlenmesinin çekirdeğini ve operasyon merkezini oluşturmaktadır.

Bunlar polis teşkilat ı içinde öyle etkin bir duruma gelmişlerdi ki, Emniyet Genel Müdür Vekili Necat i Altıntaş, 2008 yılı başında emekliye ayrılmadan önce Emniyet'teki Fethullahçı örgütlenme konusunda bir rapor hazırlamış ve Devletin beş önemli makamına sunmuştur . Bu rapor, İşçi Partisi'ne de ulaşmış ve Genel Sekreter Nusret Senem tarafından 29 Ocak 2008 günü Fethullahçı polis şeflerinin suç duyurusuna ek olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verilmiştir. "Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları" başlığını taşıyan belgenin başında İstihbarat Dairesi yer alıyor; bu dairenin yüzde 90'ının F. Gülen Cemaati'nin elinde olduğu belirtiliyor. Değerlendirme, Eğitim, Organize, Teknik, Personel, A, B, C, Şube Müdürlükleri, Tekop, İdari ve Mali İşler, Bilgi İşlem, Ankara, İstanbul ve İzmir İstihbarat Şube Müdürlüklerinin bu cemaatin kontrolü altında olduğu ifade ediliyor. Görev ve unvanlarıyla birlikte isimler sıralanıyor.

Bizzat Emniyet Genel Müdür Vekili'nin tarihsel bir sorumlulukla hazırladığı Rapora göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi de Fethullah cemaatinin etkin olduğu ikinci daire konumunda. Raporda, TADOC, Mali Şube, Yüksek Teknik, Organize, Narkotik, İnsan Kaynakları şubelerinde yine Fethullahçı'ların ağırlığının bulunduğu kaydediliyor ve isimler veriliyor.

Raporda, aralarında 4 Daire Başkanı , 11 Daire Başkan Yardımcısı , 32 Şube Müdürü, 3 Başkomiser ve 3 Öğretim Üyesinin bulunduğu 57 görevlinin isimleri tek tek belirtilmektedir. Polis içindeki Fethullahçı Gladyo örgütlenmesinin lider kadrosu, bizzat Emniyet Genel Müdür Vekili tarafından saptanmıştır . Gladyo, gladyo olduğunu göstermiş ve bu suç duyurusundan iki ay sonra İP Genel Sekreteri Nusret Senem'i Ergenekon soruşturmasına katıp tutuklattırmıştır. Tutuklanan İP yöneticileri , geçmişte Kontrgerilla'ya ve Fethullahçılığa karşı mücadelede öne çıkan devrimcilerdir.
Bu olay da göstermektedir ki, Fethullahçı Gladyo, kimi savcılara ve yargıçlara hükmetmekte ve Ergenekon soruşturmasını yönetmektedir .

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı Gladyo

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 17:49

Fethullahçı Gladyo'nun Tertipleri ve Eylemleri

Fethullahçı Gladyo'nun Tayyip Erdoğan'ların iktidarı dönemindeki tertip ve eylemlerini ikiye ayırabiliriz. Bu tertiplerin bir kısmı, Türkiye dışında kriz bölgelerinde CIA ile birlikte yürütülen eylemlerdir. Diğerleri, Türkiye içindeki iktidar mücadelesine yönelik, Kemalist Devrim' i yıkıma uğratma ekseninde yürütülenlerdir.

Fethullahçı Gladyo'nun yurtdışındaki eylemleri, bütünüyle ABD'nin Rusya, Çin, İran, Irak ve diğer Ortadoğu ülkelerindeki yıkıcı faaliyetleriyle bağlantılıdır. Fethullah Hocanın Asya ve Afrika'da CIA ile işbirliği halinde kurduğu "İslami eğitim" görünümlü mektepler, yalnız ABD'ye kadro yetiştirmek için değil, aynı zamanda CIA'nın psikolojik savaş, darbe tertipleri, terör, dinsel ve mezhepsel yobazlık ve bölücülük gibi faaliyetlerinde yasal görüntüler altında kullanılmaktadır. Rusya Federasyonu, Fethullah mekteplerinin bu işlerini saptamış ve kapatılması yoluna gitmiştir. Çin Halk Cumhuriyeti, Fethullahçıların açtığı üç mektebi kapattı ve bu cemaatin faaliyetini izlemeye aldı. Kuzey Irak'taki Türkmenlerimiz, Fethullahçılığın Irak'ı parçalamada üstlendiği rolü saptamışlardır.

Fethullahçı Gladyo, çok uzun süreden beri Çeçenistan, Çin'in Sinciang-Uygur bölgesi, Kuzey Irak gibi alanlarda CIA'nın terör kışkırtıcılığında ve tertiplerinde başrollerde gözükmüştür. İşçi Partisi. bu alanlarda ateşe sürmek için terörist yetiştiren Yalova civarındaki silahlı eğitim kamplarını ortaya çıkarmıştır. Bu kamplarda Çeçen ve Uygur bölgelerindeki CIA eylemleri için terörist yetiştirildiği, askeri istihbarat raporları. Emniyet soruşturmaları ve Rusya'da yakalanan teröristlerin ifadeleriyle saptanmıştır.

Hatta El Kaidenin İstanbul'daki Sinagoga ve İngiliz Konsolosluğuna yönelik terör eylemlerinin bir numaralı sanığı El Sakka bu kamplarda eğitim gördüğünü İngiliz gazetelerine açıklamıştır.

Fethullahçı Gladyo'nun ülke içindeki terör eylemleri ise, bizim saptayabildiğimiz kadarıyla Danıştay suikastı, Trabzon'daki Papaz Santoro cinayeti, MC Donalds'ın bombalanması, Malatya cinayetleri ve Hrant Dink suikastıdır.

Özellikle Trabzon'da örgütlenen Erhan Tuncel liderliğindeki terör eylemlerinin ve Hrant Dink'in katledilmesinin arkasında bulunan Fethullah ekibi yakayı ele vermiştir. Bu cinayetlerin Trabzon'daki "Haber elemanları" timi tarafından işlendiği, Hrant Dink suikastından sonra ortaya çıkmıştır. "Haber elemanları" timinin aslında bir terör timi olarak örgütlendiği bütün kanıtlarıyla ortaya çıkmıştır.

Bu haber elemanlarını örgütleyen eski Trabzon Emniyet Müdürü Ramazan Akyürek'in sicilinde aynen şöyle yazıyor:

"Emniyetteki hizipleşme içinde irticai akımlara (Fethullah) yakın. Dikkat edilmelidir."

Bu sicili 2001 yılında İstanbul Valisi Erol Çakır yazmıştır ve Fethullah sicilli Ramazan Akyürek, Tayyip Erdoğan'ın Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı olarak Anayasa Mahkemesi dahil bütün Türkiye'yi izleyen merkeze oturmuştur.

Emniyet Genel Müdür Vekili Necat i Altıntaş'ın Devlet kurumlarına verdiği 57 polis şefinden oluşan Fethullahçı örgütlenmenin ilk sırasında yine Ramazan Akyürek bulunuyor. Fethullaçı Gladyo tertiplerinin ABD'nin BOP uygulamalarıyla örtüştüğü görülüyor. Fethullahçı Gladyo, özetle şu hedeflere yöneliyor:

Türkiye'de Kemalist Devrim'i ve milli devleti çökertmek, Türk Milliyetçiliğini küçük düşürmek ve yıpratmak, Müslümanlığı suç kaynağı olarak göstermek.
Türkiye'yi uluslararası alanda yalnızlaştırmak ve suçlu ülke durumuna düşürmek.

Etnik ve dinsel çatışmaları kışkırtmak.
Fethullahçı Gladyo'nun gücü ABD güdümlü Mafya-Tarikat rejiminden geliyor. Bu rejimin ekonomik temeli, kara para, dolar ve borsa vurgunculuğu, hortumculuk ve uyuşturucu gibi yeraltı faaliyetleridir. Bir Emniyet yetkilisi, Türk mafyasının 100 milyar dolarlık uyuşturucu ticaretini yönettiğini belirtiyor.

Yasadışı ekonomi, büyük ölçüde Fethullahçı Gladyo'nun denetimindedir. Fethullahçı Gladyo'nun en önemli operasyonu, "Ergenekon Operasyonu"dur. Bütün tertip ve cinayetleri "Ergenekon Operasyonumun basamaklarıdır.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir