Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Milliciliğin Terör Kapsamına Alınması

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Milliciliğin Terör Kapsamına Alınması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 17:44

Milliciliğin Terör Kapsamına Alınması

Gladyo, Türkiye'nin milli devleti açısından baktığımız zaman, yasadışıdır ve yıkım odağıdır. Türkiye, 1980'den sonra ve özellikle son Tayyip-Gül döneminde bu yıkımı yaşamaktadır. Gladyo'nun yasallığı ile Milli Devletin yasallığı cephe cepheye gelmiştir.

Milli Devlet Atlantik'te boğulmaktadır.
Gladyo açısından milli olan her şey bastırılmalı ve ezilmelidir. Dünya hâlâ 20. yüzyılın başlarında Lenin, Atatürk ve Mao'nun birbiri ardı sıra saptadıkları gibi Ezen Dünya-Ezilen Dünya kamplaşmasını yaşamaktadır. 1990'da Sovyetler Birliğinin dağılmasından sonra ABD emperyalizmi, dünya dengelerinin çok elverişli hale geldiği sanısıyla milli devletlere karşı ünlü küreselleşme saldırısını başlatmıştır. Bu süreçte SüperNATO'nun daha önceki "gomonist" suçlamasının yerini "milliyetçi" suçlaması almıştır. Emperyalizmin yeni sövgüsü budur.

2005 sonrasında Talat Paşa Komitesi olarak. Emperyalizmin "Ermeni Soykırımı" yalanına karşı mücadelede Lozan'da, Berlin'de, Paris'te, Batı merkezlerinde hep bu "milliyetçi" suçlamalarıyla ve o eksende yürütülen psikolojik savaşla göğüs göğüse mücadele ettik. O "milliyetçi" suçlaması, bir Gladyo suçlamasıdır. SüperNATO belgelerinde, milli devlet ve millet hedef alınmaktadır ve terör kapsamındadır. Küresel Gladyo'nun milliciliği düşman olarak tanımlamasına bağlı olarak, Fethullah Hoca, 2005 yılı Ekim ayında, ABD'den "Ulusalcı dalgayı aşacağız" fetvasını vermiştir.

Tayyip Erdoğan da, Danıştay suikastının hemen arkasından 19 Mayıs 2006 günü Ankara'da MİT Müsteşarı, Emniyet Genel Müdürü ve Fethullah sicilli Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ile yaptığı toplantıda "Ulusalcıların üzerine gidilmesi" talimatı verdi. Haber basına yansıdı.

Gladyo'nun ulusalcılığı düşman olarak tanımlaması, Emniyet Genel Müdürlüğü Raporuna da girmiştir. Fethullahçı Gladyo'nun hazırladığı bu raporda, ulusalcılık PKK terörü ve dini faaliyetlerle eşit derecede tehlike olarak görülmektedir. Bu mevzilenmeyi yorumlayan eski MİT Müsteşarı Sönmez Koksal, aslında ulusalcılığın "birinci tehlike" haline geldiğini söyleyebilmiştir. Küresel saldırı. bu derece azgın boyutlardadır.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir