Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Amerikancı AKP İktidarı Döndeminden Kurtulmak İçin Çözümler

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Amerikancı AKP İktidarı Döndeminden Kurtulmak İçin Çözümler

Mesajgönderen TurkmenCopur » 16 Haz 2011, 02:00

Amerikancı AKP İktidarı Döndeminden Kurtulmak İçin Çözümler

Bu 8 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Bunun sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve yandaşları tarafından Soykırım yapılmıştır.

AKP Hükümeti döneminde yeniden Genelkurmay Başkanları Amerika'nın hizmetine girdiler.

Kanıt: "ABD-Hain AKP-Hain Hilmi Özkök İşbirliği".

Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır.

AKP Hükümeti döneminde, PKK'lı teröristler Devlet tarafından ödüllendirildiler, ve Türkiye Sınırlarımız içinde kahraman gibi(AKP'nin Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verilmiştir.

AKP Hükümeti döneminde, Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
AKP Hükümeti döneminde, Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde(5 yıldızlı hotel ayarında) yaşatılmasına izin verildi ve ayrıca buradan bu şahısa PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.

AKP Hükümeti döneminde, ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı.

AKP Hükümeti döneminde, Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Ayrıca AKP Hükümeti döneminde, Cumhuriyet Tarihinde hiç görülmemiş bir oranda, Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlerin yatırımcılarına satıldı.

Filistin'in Amerikan uşağı örgütü Hamas'ı övüp destekleyen Başbakanımız Recep Bey kendisini Davos fatihi zannederken, bunun karşılığında Başbakanımız, Öz Soydaşlarımız olan Azerbaycan Türkleri'nin( ve Bütün Türklerin) Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Ve üstelik, Türk Milletimizin büyük tepki ve baskısı olmasa, AKP Hükümeti Ermenistan ile sınırların açılması için gereken anlaşmayı imzalayacaktı.

AKP Hükümeti döneminde Türk Milletimiz en fakir dönemlerinden birisini yaşamaktadır. Cumhuriyet Tarihimizdeki İşsizlik Oranları incelendiğinde, AKP Dönemindeki İşsizlik Oranı'nın birinci sırada olduğu tespit edilmiştir!

Bu dönemde, Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, İlhan Cihaner, Mustafa Balbay, Mehmet Haberal, Ergün Poyraz, Çetin Doğan Paşa, Atilla Uğur Paşa, Engin Alan Paşa ve Veli Küçük Paşa gibi Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla ceza evine alınmıştır. Sözde Ergenekon Davası öncesinde, özellikle Doğu Perinçek ve Tuncay Özkan, "Cumhuriyetimizin Tam Bağımsızlığı İçin" milyonlarca insanlarımızı bir yumruk halinde kenetlemişti. Bu olaylar, Amerikan Gladyosu için bir tehdit olduğu için, Kahraman Askerler, Siyasetçiler ve Gazeteciler içeri alındı.

Ama, bilmiyorlarki, bu Kahramanlarımız birkaç sene içinde serbest kaldığı zaman, onları ve Yüce Türk Milletimizi kimse durduramayacaktır!

12 Haziran 2011 Seçimi sonrasında AKP’nin yeniden iktidar olmasının tek sebebi CHP’ye yapılan DARBEDİR!!!

Yeni CHP artık Atatürk’ün Partisi değildir, Yeni CHP artık Atatürk İdeolojisini savunmuyacağını belirtiyor, Yeni CHP, AKP’nin taklidini yapmaktadır.

Kısacası:

Yeni CHP artık Bizim CHP değildir, Yeni CHP, aynen AKP gibi ABD ve AB’nin yolundan giden CHP’dir. Anayasa’dan "Türklük" Maddesinin çıkması gerektiğini vede “Doğu Anadolu’da Özerklik Olmalı” tezini savunan bir Parti Atatürk’ün Partisi olamaz!

Türk Milletimizin Yüce Kültürü, tarihte birçok örnekle kanıtlandığı gibi, CENAB-I ALLAH’IN bütün insanlık için istediği İnsanlık Adaletini dağıtabilecek kapasiteye sahip tek kültürdür. Bu Yüce Kültürü taşıyan bir Milletin isminden utanan bir parti asla ve asla Türk’ün ve Atatürk’ün partisi olamazdır!
Kılıçdaroğlu’na hepimiz güvendik, ama maalesef hayal kırıklığına uğrattı bizi. Eğer ki, Doğu Perinçek önderliğindeki Cumhuriyet Güçbirliği’nin teklifini CHP kabul etseydi, bugün CHP iktidar olmuştu.

ABD ve AB’den medet umarak Amerikancı iktidardan KURTULAMAYIZ! Seçimler gösterdi ki, bunu yaptığınız zaman bile, ABD ve AB sizi asla iktidara getirmeyecektir. Ne kadar taviz verirseniz verin ABD ve AB asla Atatürk’ün Partisini iktidara getirmez! Seçimlerde oyları saymak için kullanılan programların ABD tarafından yönetildiğini de artık herkezin bilmesi gerekir!
Doğru seçimi yapmak için geç değildir! Hata yapılabilir, ama aynı hatayı ikinci defa yapmamak gerekir!

Buradan TurkToresi.com olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sesleniyoruz:

“Herşeye rağmen sizin iyi niyetinizden şüphemiz yoktur, LÜTFEN SEÇİM ÖNCESİ RET CEVABI VERDİĞİNİZ TEKLİFİ KABUL EDİNİZ VE CUMHURİYET GÜÇBİRLİĞİNDEKİ KAHRAMANLARLA VEDE MHP’yle BİRLEŞİNİZ. AMERİKANCI İKTİDARDAN KURTULMAK VE TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN TEK ÇÖZÜM BU KAHRAMANLARIMIZI CHP-MHP YÖNETİMİNİN EN ÜST DÜZEY KADEMELERİNE ALMAKTIR. BİNNAZ TOPRAK, SEZGİN TANRIKULU VE GÜRSEL TEKİN GİBİ ABD ELEMANLARIYLA CHP ASLA VE ASLA İKTİDAR OLAMAYACAKTIR!!!”.

Seçimlerde başarısız olunmasına karşın, eğer CHP sonraki dönem için yukarıda saydığımız doğru adımları atarsa, en azından Türk Milletimizin birliğini sağlamış olacaktır. BU SAYEDE, ABD VE UŞAKLARI TARAFINDAN TEZGAHLANACAK OLAN OLASI BİR BÖLÜNME OPERASYONUNDA İKİNCİ KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIKLI OLACAĞIZ!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron