Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek'ten Seçim Analizi

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Doğu Perinçek'ten Seçim Analizi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 14 Haz 2011, 18:41

PERİNÇEK'TEN SEÇİM ANALİZİ:

Resim

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, seçim sonuçlarını analiz etti. Kemalist devrimin fiilen yıkıldığını belirten Perinçek, milletin seçime başında çuvalla gittiğini söyledi. Perinçek, aydınları göreve çağırdı; "Artık kolayın ardından gitmeyi bırakın".

ÇUVALIN İÇİNDE YAPILAN SEÇİM

Türkiye, 12 Haziran seçimini karşıdevrimin içinde, başı çuvalın içinde yapmıştır. Başlar çuvalın içinde olmasa, bölünmeye, iç savaşa ve dış savaşa bu kadar oy verilir miydi? 1982 Anayasasına ve Kenan Evren'in Cumhurbaşkanlığına yüzde 92 oy verilmedi mi?

Bir türlü kabul edilmeyen şudur:

2007 yılı Temmuz ayında, Çankaya'nın da ABD tarafından tam ve kesin fethiyle birlikte karşıdevrim tamamlanmıştır. Kemalist Devrim, ne yazıktır ki yıkılmıştır. Rejim, bir Gladyo-Mafya-Tarikat diktasına dönüşmüştür. Atatürk Devrimi, Silivri ve Hasdal kalelerinde zincire vurulmuş, Genelkurmay esir alınmış, Türk Ordusundan sonra, halkın da başına çuval geçirilmiştir. İşte seçmen, o çuvalın içinde oy vermektedir.

KARŞIDEVRİM Mİ, DEMOKRASİ Mİ?

Artık bir berraklığa kavuşmamız gerekiyor:

1946 yılından bu yana yaşadığımız olay nedir? Kimi aydınlarımız, Atlantik'e bağlandığımız bu sürece "karşıdevrim" diyor. Ama aynı aydınlarımız bu sürece, aynı zamanda demokrasi adını da veriyor. Hangisi doğru? Karşıdevrim mi? Yoksa demokrasi mi?

66 YILIN MUHASEBESİ

1945'ten bu yana 66 yılın muhasebesini doğru yapalım; sandıktan çıkan sonuçlar madde madde o muhasebedir:

1. Atlantik sistemi Kemalist Devrim'i boğmuştur.

2. Kemalist Devrimle kurduğumuz Cumhuriyet, Atlantik sistemi içinde yıkılmış, millet bölünmüş ve vatan parçalanmıştır, çağdaşlık ezilmiştir.

3. Şimdi sıra yıkılan cumhuriyetin, bölünen milletin, parçalanan vatanın adını koymaya gelmiştir. Yeni Anayasa dedikleri budur.

KOLAY ÇÖZÜM: KARŞIDEVRİM İÇİNDE ÇIRPINMAK

Önümüzde kolay çözümler yok. Kalabalıklara değil, Türkiye halkının öncülerine sesleniyorum; artık kolayın peşinden gitmeyi bırakalım! Atlantik sistemi içinde ve sahte demokrasi budalalığıyla ne vatan kurtarılır; ne Cumhuriyet, ne de barış! Sizi, kolay olmayan ama bizi halkımızla birleştirecek, Kürdümüzü karşıdevrimin ellerinden kurtaracak, millet ile Atatürk'ün Ordusunu birleştirecek işe davet ediyorum.

İŞE NERDEN BAŞLAYACAĞIZ

1. ABD güdümlü Gladyo-Mafya-Tarikat Anayasasına karşı halk içinde ve aynı zamanda meclis çatısı altında bir direnme cephesi oluşturacağız. Türkiye'yi böldürmeyeceğiz!

2. Suriye ve Libya'ya karşı savaş tamtamları çalan Haçlı saldırganlarına karşı, Ortadoğu barış cephesini kuracağız.

3. Yıkılmış olan Atatürk Devrimi'ni "muhafaza ve müdafaa" hayallerini ve budalalığını bırakacağız; Kemalist Devrim temelinde milli devleti ve toplumu yeniden kurma programını gerçekleştireceğiz. Özetle devrimci olacağız! Haydi Görev başına!

Salı, 14 Haziran 2011 16:35

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... Itemid=174
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir