Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan: Kahraman(!) ABD Askeri İçin Dua Ediyoruz

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Erdoğan: Kahraman(!) ABD Askeri İçin Dua Ediyoruz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Haz 2011, 18:13

Erdoğan: Kahraman(!) ABD Askeri İçin Dua Ediyoruz

Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan kelimesi kelimesiyle şunları söylüyor:

“Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerlerinin sağ-salim ülkelerine dönmesi için dua ediyoruz”

Evet bu sözler Tayyip Erdoğan’a aittir ve arşivde mevcuttur.


Tarihi destanlarla dolu olan Şanlı Türk askerine, “Askerlik yan gelip yatma yeri değil” diye hücum eden Recep Tayyip Erdoğan, Amerikan askerlerine ise gönül derinliklerinden bir demet sunuyor ve kahraman ilan ediyor.

Peki bu kahramanlık payesi ne için midir?

Tayyip Erdoğan’a göre Irak’da savaşmanın karşılığıdır. (Demecinde Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerleri sözcükleri var.)
İyi de Amerikan askerleri yıllardır Irak’da mazlum ve mahsun Müslümanları boğazlamıyor mu?

Evet hala AKP’ye oy vermeyi düşünen vicdanlara soruyorum, ABD’nin Irak’da yaptığı aşağılık bir Müslüman katliamı veya soykırımı değil midir?
Öyle ise bu soykırımcılara kahraman demek hangi akla ve vicdana sığar!Hayır hayır bu sefer hep yaptığınız gibi; efendim Tayyip bey o sözleri değişmeden -pardon gelişmeden- önce etti de diyemezsiniz, zira bu laflar tekamülden yani Erdoğan’ın Başbakanlık koltuğuna oturduktan sonra edilmiştir.

Tam bu noktada şunu da soralım; sahi ABD’nin Irak’da ne işi var?

Nükleer silah mı arıyor dediniz!
Güldürmeyin beni CIA bile böyle bir şeyin olmadığını açıklamadı mı?
Silah yoksa ne, petrol mü, yoksa BOP yani Büyük Ortadoğu Projesinini ihya hedefi mi?
Evet kadın, çocuk, bebek, yaşlı demeden yüzbinlerce müslümanın kanı ne için aktı ve hala akıyor cevap verin?
Büyük Ortadoğu Projesi yani bölgenin yeniden dizaynı için değil mi?
İyi de bu BOP’un eş başkanı olan ve bununla övünen kim?
Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil mi?
Vaaah ki ne vaaah... Ört ki ölem...

Ahhh Tayip Bey Ahh.

Yürek burkan, vicdan kanatan, boyun eğdiren müslümanın Irak’daki hicap tablosunun aktörlerine kahramanlık payesi vermek fani bir ikbal ya da iktidar koltuğuna değer miydi hiç?Dünya bes,(boş) baki heves ise, söyler misin nedir bu yaptığın!
Eyyy ahali, görmüyor musunuz Tayyib Bey’in nefsi, değerlerini köreltti, frenini patlattı. 22 Temmuz’da siz basın frene, durdurun bu egoyu. Bu ona da hizmet olacaktır..

DUYDUM Kİ...
Ilıcak ve Güzel’e sizi asker istemiyor dendi mi!


Dün dinlediğime göre Nazlı Ilıcak ve Hasan Celal Güzel’e AKP zirvelerinden şu söylenmiş: “Sizi aday yapmayı düşünüyorduk ama asker isim vererek sizlerin aday olmamasını özellikle talep etti. Kusura bakmayın. Bizim elimizde olsa yapardık ama, elimizde değil. ”

Tam bu noktada soralım:

Meydanlarda demokrasi bağlamında mangalda kül bırakmayan ve askeri örtülü olarak hedef alıp prim yapmaya çalışan AKP zirvelerinin bu tutumu yaman bir çelişki değil midir? Ne demek asker istemedi de yapamadım. Hani sen demokrat ve de muktedirdin! Doğrusu biz askerin böyle bir şeyi talep edeceğine de asla ve kat’a inanmıyoruz. AKP kontrol edemeyeceği ya da yönetemeyeceğini düşündüğü Ilıcak ve Güzel’den bu saptırma ile kurtulmuş oldu. Bu AKP değil midir 2002 seçimlerinde de Güzel’i aday yapmayan.! Hem Hüsrev Kutlu ve Ömer Dinçer gibilerin aday olduğu AKP’de asker mazisi malum olan vatanperver Ilıcak ve Güzel’e neden karşı çıksın ki...

SORU-YORUM...
Topbaş, Dubai şeyhini niçin koruyor?


Haberi biliyorsunuz, İETT arazisini alan Şeyh El Makdum hala kılını kıpırdatmıyor ve ödeme yapmıyor. Bu durumda yasa ve kurallar gereği ihalenin çoktan iptal edilmesi gerekiyor ama İstanbul belediye Başkanı Kadir Topbaş buna seyirci. İyi de bu arazi Topbaş’ın babasının malı değil, görevi da Saray Muhallebinin Yönetim kurulu Başkanlığı değil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı. Dolayısı ile yasalara bağımlılığı var. Yasa böyle bir durumda hemen iptali emrediyor. Gelelim Topbaş’ın neden sustuğuna? Hayır bu konuda insiyatif Kadir Bey’de değil. Hadisede belli ki Tayip Erdoğan’ın emri ya da iradesi var. Peki Tayyip Erdoğan Şeyh’e niçin mi tavizkar! Doğrusu bu ikilin ilişkisi araştırılmaya muhtaçtır..

AKP’YE GÖRE!..
TBMM’de PKK olsun, MHP olmasın öyle mi?


AKP’de malum MHP korkusu ayyuka çıktı. Öyle olduğu için de Tayyip Erdoğan ölçüsüz bir şekilde habire MHP’ye saldırıyor. İlginçtir meydanlarda MHP ve Ülkücülere olmadık laflar eden Erdoğan DTP ya da onun temsilcileri için tek söz olsun söylemiyor. Sahi bu MHP, DTP’den ülke adına daha mı tehlikeli? Bu DTP değil midir, PKK’yı terörist saymayan ve onların örtülü temsilciliğini yapan. Durum bu ise AKP’nin tutumunu nasıl izah etmeli? Söyler misiniz DTP (PKK’)mı, MHP mi diye sorduğunuzda tereddütsüz DTP( PKK ) diyen AKP ülkeyi bir ve bütün tutabilir mi? Üzülerek ifade ediyorum ama AKP’nin varlığı bile insana bizatihi bölünme, cepheleşme ve ayrışmayı çağrıştırıyor.

Sabahattin ÖNKİBAR
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir