Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Recep Tayyip Erdoğan'ın Üçüncü Ses Kaydı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Recep Tayyip Erdoğan'ın Üçüncü Ses Kaydı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 May 2011, 14:44

ERDOĞAN'IN 3. SES KAYDI

Bugün bayilerde olan Aydınlık Dergisi, Tayyip Erdoğan'ın telefon kayıtlarıyla ilgili yayınını sürdürüyor. Dergi bu hafta "Aydın Doğan, attığı adıma dikkat etsin" başlığıyla yayımlanıyor. Dergide ayrıca İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek'in tartışmalı belgeyle ilgili önemli bir yazısı bulunuyor.

Aydınlık Dergisi, Tayyip Erdoğan'ın ses kayıtlarını yayımlamıyı sürdürüyor.

"Aydın Doğan attığı adıma dikkat etsin" başlıklı Aydınlık Dergisi bugü bayilerde. Derginin kapağında Tayyip Erdoğan, Aydın Doğan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ın fotoğrafları yer alıyor.

Aydınlık Dergisi yöneticilerinden alınan bilgiye göre, yayımlanacak ses kayıtlarının içeriğinde Tayyip Erdoğan'ın Aydın Doğan hakkındaki görüşleri yer alıyor.

Dergide Tayyip Erdoğan'ın Aydın Doğan'la ilgili telefon konuşmalarının tam metni de bulunuyor.

Tayyip Erdoğan, Aydın Doğan hakkında kiminle konuştu?

Tayyip Erdoğan, Aydın Doğan için ne dedi?

Bu sorularının yanıtları ayrıntılı olarak Aydınlık Dergisi'nde.

Aydınlık Dergisi'nin son iki kapak haberi geçen iki haftaya damgasını vurdu.

Sözcü gazetesi, Aydınlık Dergisi'nin geçen hafta yayımlanan kapak haberini dün manşetine "20-25 lazım Remzi" başlığıyla taşıdı. Sözcü, "Paşaların gizli kaydedilen konuşmalarının internete sızmasının ardından, Erdoğan'ın da gizli ses kaydı çıktı" dedi.

Aydınlık, "Remzi Gür Tayyip'in gizli kasası" başlık kapak harinden öncede Tayyip Erdoğan ile KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın telefon konuşmalarını "Erdoğan ve Talat'ın karanlık telefon görüşmesi" başlığıyla yayımlamıştı. Aydınlık, telefon konuşmalarında Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti Devletini bitirme planları yapıldığını söylemişti.

Pazar, 01 Kasım 2009 15:06

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=229
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir