Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Boğulan 600 Libyalıyı kurtarmak isteyen TSKya Erdoğan Engeli

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Boğulan 600 Libyalıyı kurtarmak isteyen TSKya Erdoğan Engeli

Mesajgönderen TurkmenCopur » 13 May 2011, 20:22

Boğulan 600 Libyalı’yı kurtarmak isteyen TSK’ya Başbakan Erdoğan dur demiş!

Resim

Bu cinayet Türk medyasında yer bulmadı! Neden mi bahsediyorum? Birkaç gün önce Libya’da açlık ve savaştan kaçmak isteyen 600 Müslüman Akdeniz’de fırtınaya tutulup imdat istedi, lâkin Haçlı Armadası oralı bile olmadı.
Evet AKP seçimden olumsuz etkilenmesin diye medyamızın pas geçtiği bu olayda 600 Libyalı Mümin boğularak can verdi.
Diyeceksiniz ki işte haçlı budur!

Libyalılar Müslüman değil de Hıristiyan ya da Musevi olsalardı bunlar olmazdı!
Bu tespit doğru, lâkin o Haçlı Armadasında Müslüman bir ülkenin savaş gemileri de var!
Adını mı merak ettiniz?

Elbetteki Türkiye!

Hatırlayın Başbakanımız Obama isteyince daha Meclis’ten tezkere çıkmadan savaş gemilerimize Libya’ya gitmek için hareket et emrini verdirmişti.
Ve heyhat o gemiler de Akdeniz’deki o cinayete müdahil olmadı, yani can kurtarma operasyonu yapmadı.
İki gündür Ankara’da bu konuyu araştırıyorum.

Dinlediklerim şunlar:

Türk savaş gemileri Libyalı Müslümanların imdatlarını işitince önce NATO ile temasa geçer ve görev verilirse kurtarma çalışmalarını yapabileceğini bildirir.
İzmir’deki NATO Karargâh Merkezi hayır, ilgilenmeyin talimatını verir.
Savaş gemilerimize komuta eden irade bunun üzerine gayrı resmi olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığımızı arayarak durumdan haberdar eder ve yaşanan dramı aktarır.

Konu Deniz Kuvvetlerinden Genelkurmay’a, oradan da acil kodla insani durum diye Dışişleri ve Başbakanlığa iletilir.

Bu makamlardan Genelkurmay’a cevap aynen şöyledir:

- “Komuta NATO’dadır, onun emirlerine uyulması ülkemizin menfaatinedir.”

Zerre abartmıyorum, benim öğrendiklerime göre tablo aynen budur!
Aslına bakarsanız tersi zaten mümkün değil!

Öyle, çünkü Tayyip Erdoğan iradesini orta koyduktan yani emir verdikten sonra kim tersine hareket edebilir?
Düşünün; var olan açık bir cinayete Başbakan müdahil olun, önleyin emrini verecek, bizim asker hayır diyecek, olacak şey midir?
Kazara böyle bir şey olsa, Erdoğan kıyametleri koparıp ortalığı yıkmaz mı?
Tam da seçim arefesinde meydanlarda bu konuyu istismar edip hem boğulan Müslüman kardeşler hem de asker karşıtlığı edebiyatı ile oy devşirmeye kalkmaz mı?

Eğer tablo tam tersi ise; belli ki askerimize dur diyen Erdoğan’dır!
Evet zerre aklı, muhakemesi, ahlakı ve vicdanı olan herkes, savaş gemilerimizin Libya’daki cinayeti seyretmelerini böyle yorumlar.
Sakın bu savaş gemileri NATO’nun emrindedir gibi beylik laflar etmeyin, ortadaki hadise insanî durumdur, ayrıca bu Tayyip Erdoğan değil midir Gazze’ye yardım götürme olayında uluslar arası kuralları çiğneyen?.. İsteseydi can kurtarma adına burada da çiğnerdi!..

Peki Erdoğan niye mi böyle davrandı?
ABD’den korktu da ondan!


Belli ki CIA’da Tayyip Bey’i dibe vurduracak doküman ya da kasetler var ve seçim öncesi bunlar servis edilmesin diye ABD’yi karşısına alamadı, yoksa bildiğimiz Erdoğan bu konuyu seçim malzemesi yapardı.
Tam bu konuda muhalefete soralım neden bu rezilliği görmez ve hesabını sormazsın?.. Neden bunu meydanlarda dillendirmezsin?..
Bir söz de o sözde mukaddesatçı güruha!
Bu alçaklığa bile susuyor tepki vermiyorsanız, demek ki sizin dininiz AKP olmuş!

YOL HARİTASI

Devlet Bahçeli derhal bunları yapmalı!


1) Seçim arefesinde yapılan kaset komplolarının ardındakiler bellidir. Devlet Bahçeli önce bu rezilliği yapanları isim vererek açıklamalı, zira bundan sonraki süreç artık göğüs göğüse muharebedir. Eğer bundan sakınılır ve durum idare etmeye çalışılırsa, mağlubiyet mukadderdir.
2) Ardı ardına yapılan kaset tezgâhının devlet yardımı olmaksızın yapılamayacağı ayrıntılarla ortaya konmalıdır.
3) Kaset komplosunda amacın MHP’siz TBMM ve yeni Anayasa olduğu anlatılmalı, AKP’nin Türkiye’nin bayrağını, dilini ve başkentini değiştireceği ve bunun için de MHP’yi engel gördüğü yüksek perdelerden haykırılmalıdır.
4) MHP’yi gözüne kestiren ve ikide bir MHP’ye hücum eden dinci gruplar açıktan hedef alınmalı, misyonu ve bağlantıları çıplak bir şekilde ortaya serilmelidir.
5) MHP’ye kurulan kaset pususunun ayların hazırlığı olduğu ve Eyalet Modeline geçişte en önemli eşiğin MHP’nin etkisizleştirilmesi olduğu anlatılmalıdır.
6) Meydanlarda kaset hikayelerini diline dolayan Başbakanın bu işin merkezinde olduğu ve tezgahlarla bölünme dahil pek çok şeyi örtmek istediği ifade edilmelidir.
7) Pek çok televizyonun ısrarla ekrana çıkarmak istediği Bahçeli artık televizyonlara çıkmalı ve meydan okumalı, dahası kurmayları ile müracaatlar yaptırarak her kanala çıkmak için özel çabalar göstermelidir ki bu noktada sonuç alması kesindir.
8) MHP’nin seçim sürecinde medya’dan nasıl yararlanabileceği uzmanlarla masaya yatırılmalıdır.
9) Patlaması muhtemel olan yeni bombalar ya da yeni kasetler öncesinde Bahçeli erken davranıp bazı isimleri şimdiden geri çekmelidir.
10) Yarından tezi yok MHP’ye muhafazakâr imajlar verecek acil adımlar atılmalı, AKP’nin Haçlılarla olan dayanışma ve kader birlikleri örneklerle sergilenmelidir.
11) Toplumda revaçta olan anti Amerikancılık değerlendirilmeli, AKP’nin ABD’nin manda olma teklifini benimsediği yaşananlar doğrultusunda ortaya konmalıdır.
12) 13 Haziran günü var olan cari açık olgusundan hareketle AKP’nin devalüasyona gideceği ve doların bir anda 2500 liraya çıkarılacağı söylenmelidir.
13) Türkiye bölünsün istemiyorsanız MHP Meclis’te olmalı sloganı ısrarla ama ısrarla dillendirilmelidir...

Sabahattin ÖNKİBAR
13 Mayıs 2011


http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/ya ... aber=18240
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron