Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Recep Tayyip Erdoğan'ın PKK İle Yaptığı Gizli Anlaşma

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Recep Tayyip Erdoğan'ın PKK İle Yaptığı Gizli Anlaşma

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 May 2011, 23:17

TAYYİP ERDOĞAN PKK İLE YAPTIĞI GİZLİ ANLAŞMAYI AÇIKLASIN!

İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin, Tayyip Erdoğan'ı PKK'yla yaptığı gizli anlaşmayı açıklamaya çağırdı. Erdoğan'ın, 'PKK ile görüşme MİT tarafından yapıldı' açıklamasını hatırlatan Gültekin, "PKK'nın evet oylarına ihtiyacı olan AKP'nin hangi tavizler karşılığında silahların susmasını sağladığını Türk milletinin bilmeye hakkı vardır" dedi.

Yazılı açıklama yapan İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin, Tayyip Erdoğan'ın PKK ile yaptığı gizli anlaşmayı açıklaması gerektiğini belirtti. Erdoğan'ın PKK ile görüşmenin MİT tarafından yapıldığını açıkladığını kaydeden Gültekin, "MİT Başbakanlığa bağlı bir devlet kurumudur. Böylesine önemli bir görüşmenin Başbakanın emri olmadan gerçekleşmeyeceğini bilmek, fazla bir zeka gerektirmiyor" dedi.

"PKK ile görüşmedik" diyen Erdoğan'ın bugüne kadar yalan söylediğini belirten Gültekin şunları belirtti:

"Önemli olan şudur: Tayyip Erdoğan, PKK'nın eylemsizlik kararı alması için hangi sözleri vermiştir. Çünkü PKK'ya bir takım sözlerin verildiği, Abdullah Öcalan'ın yaptığı açıklamalardan anlaşılmaktadır.Türk Milletinin, referandumda istediği sonucu çıkarmak için PKK'nın "evet" oylarına ihtiyacı olan AKP'nin, hangi tavizler karşılığında silahların susmasını sağladığını bilmeye hakkı vardır."

AKP ile PKK arasındaki anlaşmanın belli olduğunu kaydeden Gültekin, "kısa vadade Öcalan'ın muhatap alınması karşılığında silahların susması ve referandumda evet çıkmasını sağlamak, orta vadede güneydoğu belediyelerine özerklik verilmesi üzerinde anlaşılmıştır" dedi.

Abdullah Gül'ün Dışışleri Bakanı olduğu dönemde, Colin Powell'la yaptığı 2 sayfa 9 maddelik gizli anlaşmanın kayıt altına alındığını belirten Gültekin, gelişmelerin Amerika'nın inisiyatifinde gerçekleştiğini belirtti. Gültekin, "bu oyunu bozmanın ilk adımı, 12 Eylül'de AKP'ye "Hayır" demekten geçiyor" dedi.

Salı, 24 Ağustos 2010 15:24

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... Itemid=168
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Recep Tayyip Erdoğan'ın PKK İle Yaptığı Gizli Anlaşma

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 May 2011, 13:49

İŞTE PKK İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERİN BELGESİ

Resim

PKK ile AKP arasında görüşmeler olduğu iddiasına yönelik tartışma devam ediyor. Başbakan iddiaları dile getirenleri "şerefsiz" suçlamasıyla yanıtlarken görüşmelere ilişkin ilginç bir belge ortaya çıktı.

Avukat Vural Ergül'ün ortaya çıkardığı belge, KCK iddianamesinin 768-771 bulunuyor. Bu sayfalarda KCK ile Adalet Bakanlığı arasında Abdullah Öcalan'ın tutukluluk koşulları üzerine görüşmeler yapıldığı iddia ediliyor.

Savcılık iddianamenin 771 sayfasında "Bu görüşmeden KCK/TM sorumluları ile cezaevine giden avukatları arasında, PKK terör örgütü elebaşının saçının kesilmesi, verilen hücre cezaları ve örgüt ile ilgili olarak Adalet Bakanı ile toplantı yapılması konusunda grup kararı aldıkları, yapılan toplantıda Bakanın örgüt elebaşısı Abdullah ÖCALAN'ın saçının kesilmesinden haberi olmadığı, okuduğu görüşme notlarında bunun bir keyfi uygulama olduğu sonucuna vardığını, sorumluları hakkında gereğini yapacağını söylediğini, cezaevinde örgüt elebaşası Abdullah ÖCALAN'ın kaldığı odaya bir tane televizyon istediklerini, ayrıca örgüt elebaşısı Abdullah ÖCALAN'a verilen hücre cezalarının gereksiz olduğu yönünde Bakana baskı yaptıklarını, bu konuların KCK/TM yapılanmasınca örgütsel propaganda çerçevesinde değerlendirmek için neler yapacaklarını, PKK-HPG ve PJAK'ın sözde tecrit koşulları ve sağlık durumu hakkında ayrıntılı ve tehditkar bir açıklama yapılması gerektiğini ve KCK/TM mensuplarının vereceği kararların örgüt elebaşısı Abdullah ÖCALAN'a iletileceği anlaşılmaktadır." değerlendirmesini yaptı.

Diyarbakır Cumhuriyet Savcısı İsmail Aksoy tarafından iddianamede yer verilen tespite göre KCK ile Adalet Bakanı arasında görüşmeler olduğu iddia ediliyor.

İşte o belge:

Resim

Odatv.com
25.08.2010 17:12


http://www.odatv.com/n.php?n=iste-pkk-i ... 2508101200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Recep Tayyip Erdoğan'ın PKK İle Yaptığı Gizli Anlaşma

Mesajgönderen SaNaL_KraL » 09 Haz 2011, 00:46

Aslında belgeye hiç gerek yok bilindiği gibi AKP ve PKK iş birliği ortaya çıkmıştır.
SaNaL_KraL
Kısa Dönem Er
 
Mesajlar: 9
Kayıt: 12 Nis 2011, 01:58


Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir