Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Allah ile Aldatmanın Bölücülüğe Destek için Kullanılması

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Allah ile Aldatmanın Bölücülüğe Destek için Kullanılması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 11 Ara 2010, 01:31

ALLAH İLE ALDATMANIN BÖLÜCÜLÜĞE DESTEK İÇİN KULLANILMASI

Hıristiyan Batı, Müslümanı Allah ile aldatmanın nasıl verimli bir rant ve hıyanet alanı olduğunu Kurtuluş Savaşı sırasında yakından görmüştür. Batı, bu hıyanet aracının yeni zamanlarda kullanımını da asla ihmal etmemiştir. BOP ve AB programlarıyla Türkiye'yi bölme sürecinde bu 'bereketli' araç yeniden devreye sokuldu. Eskisinden daha güçlü ve takviyeli olarak.
Batı (ABD ve AB), Türkiye'yi bölme operasyonunda PKK'yi yıllarca kullanmasına rağmen bu kanlı örgütün, Türk Ordusu'nun vuruşları önünde ayakta duramadığını gördü ve kanlı örgütü takviye etme ihtiyacı duydu. İhtiyaç, birçok konuda olduğu gibi, Allah ile aldatma devreye sokularak karşılanmak istenmiştir.

ABD, PKK'nın İslam'ı kullanmasını ona daha 19901ı yıllarda ısrarla önermiş ama bu önerisi kabul görmemiştir. (Cengiz Özakıncı, Türkiye'nin Siyasi İntihan, 15. basım, 442-443) Oyuna, rahmetli Uğur Mumcunun 1990'lı yıllardaki yazılarında da dikkat çekilmiştir.
Bu gelişmeleri takip eden insanlar olarak bizler, PKK başı Öcalan'ın paketlenerek Türkiye'ye teslim edilmesi' ola-yını şöyle okuduk ve bu okuyuşu çeşitli yazılarımızda duyurduk.

Okuyuşumuz şuydu:
ABD. PKK başını Türkiye'ye teslim etmekle birkaç kuşu birden vurmuştur:


1. Marksist bir örgüt olan PKK'nın Marksist başını kopararak örgütü ABD'nin kapitalist-emperyalist vadisine çekmiştir,
2. Öcalan'ı Türkiye'ye teslim ederek Türkiye'nin 'gönlünü almıştır',
3. Öcalan'ın idam edilmemesini şart koşarak PKK ve onu seven Kürt unsurların kalbinin kırılmasını önlemiştir.
4. Örgütü Marksist karakterinden uzaklaştırarak dini hassasiyeti olan Kürt unsurların ona sıcak bakmasını sağlamıştır.

ABD, bir yandan bunları yaparken, bir yandan da, PKK'nın dinle irtibatının kurulmasından rahatsız olmayacak bir iktidarın işbaşına getirilmesini sağlamış ve Allah ile aldatmanın saltanat kurumu olan AKP siyaset dinciliğini, Türkiye'deki işbirlikçilerinin de desteğiyle Cumhuriyet Türkiyesi'nin yönetimine getirmiştir. Bu yıkıcı ama başarılı oyun emperyalizm ve bölücülük tarafından merakla beklenen sonuçlarını vermiştir. Yıllar ve yıllar dindar Kürtler'den kimseleri yanına alamayan bölücü zihniyetler, 2008 yılının Mart ayına gelindiğinde Türkiye Cumhuriyeti aleyhine Cuma eylemleri yapıldığına tanık olma şansını elde etmişlerdir. Dikkat edilsin, bölgede Kürtçülük lehine bu Cuma eylemleri ilktir ve öncüleri cami imamlarıdır.
PKK'yı dinle irtibatlandırma siyasetiyle ilgili bu okuyuşu-muzu, 2002 seçimleriyle üyelerinden biri olduğumuz TBMM'nin kürsüsünden Türkiye'ye ve dünyaya bir kez daha duyurduk.

23 Nisan 2007 TBMM olağanüstü toplantısında yap-tığımız konuşmada altını çizdiğimiz hayati noktalardan biri de şuydu:

"Bölücülük bağlamındaki tehdit de din bağlamlı tehditten destek almaktadır. Tehdidin esası daima din üzerinden yürütülmüştür. Kurtuluş Savaşı'nda hezimete uğrayan Batılı güçlerin, Kurtuluş Savaşı'ndan ve Türk milletinden almak istedikleri intikamı yıllardan beri din üzerinden oynanan oyuna bağladıklarını hepimiz bilmekteyiz. Bu oyun, daha Milli Mücadele verilirken oynanmaya başlandı. Bu hıyanetin içinde hatta başında 'şeyhülislam' lakaplı adamlar bile vardır."

"Cumhuriyet tarihimizin en etkili bozguncu başları, 'dindar adam' görüntüsü kullanarak tahribat yapmışlardır ve yapmaya devam etmektedirler. Batı emperyalizmi de aleyhimizdeki yıkıcı faaliyetlerini bu dinci fesat başlarını kullanarak yürütmektedir. Batı, bu oyunun bir uzantısı olarak, temelde bir Marksist-materyalist hizip olan PKK terör örgütünü de siyasal İslam'ı kullanarak dinci fitneyle irtibatlı hale getirmenin gayreti içindedir. Kuzey Irak'ta olup bitenlerin biraz da bu gerçeğin ışığında değerlendirilmesini öneriyorum. Bu oyunda başarılı olduklarında, PKK terörünün Türkiye için ifade ettiği tehdit birkaç katına çıkacaktır kaygısını taşımaktayım."

Bu öngörü ve uyarımızın isabeti, 27 Mayıs 2008 günü, gazetelerin internet sitelerine düşen şu haberle bir kez daha doğrulandı:

"APO talimat verdi: İlahiyat akademisi kurun. İmralıdan terör örgütüne talimatlar yağdıran Öcalan'dan son bomba: 'Peygamberler şehri Urfa'ya ilahiyat akademisi kurun! Urfa peygamberler diyarıdır, halkı inançlıdır, din doğru öğrenilmelidir. Bunun için bir ilahiyat akademisini oraya kurabilmelidir. Ben de dini ta Hz. İbrahim'den alıp günümüze getiriyorum, çözümleme yapıyorum.
(Hürriyet internet sitesi, 27 Mart 2008)

Kaynakça
Kitap: Allah ile Aldatmak
Yazar: Yaşar Nuri Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir