Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Allah ile Aldatanların Şefaat Makamı: Brüksel

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Allah ile Aldatanların Şefaat Makamı: Brüksel

Mesajgönderen TurkmenCopur » 11 Ara 2010, 01:23

ALLAH İLE ALDATANLARIN ŞEFAAT MAKAMI: BRÜKSEL

"Bendeniz ne Fransızların ne de herhangi bir yabancı devletin bize sahip çıkmasına tenezzül eden şahsiyetlerden değilim. Benim için en büyük korunma noktası ve şefaat kaynağı milletimin sinesidir"
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Büyük Atatürk, Osmanlı'nın, 1.Dünya Savaşı belasının içine baş aşağı dalmasına yol açan, savaş kaybedilince de galiplerin buyruklarını baş üstü eden 'aceze siyasetler'i 'Semi'na ve Eta'na' (dinledik ve uyduk) siyaseti olarak nitelemektedir.

O günler kadar, yaşadığımız günlerin Türkiyesini yöneten siyasetleri de tanıtan bu tespit Atatürk tarafından şu şekilde ifade edilmektedir:

"İstanbul hükümetini biraz tenvir etmek istedim. Düşmanların her dediğine semi'na ve eta'na demekten doğacak durumun, bütün Türkiye'ye bu istilacıların hakim olması sonucunu vereceğine şüphe etmemek lazım geldiğini ve bir gün Osmanlı kabinesinin düşmanlar tarafından tayin edileceğini anlattım. Bunun için kehanete hiç lüzum yoktu. Kendini zayıf ve aciz gören insanlar, kuvvetli ve azimli insanlardan merhamet dilen-dikleri zaman, kendilerine mutlaka açındıracaklarına kani olmak için bilmem ne his ve sıfatta olmalıdırlar!"
(Hasan Rıza Soyak, Atatürk'ten Hatıralar, s. 85)

Büyük Atatürk bu his ve sıfatların neler olduğunu açıkça telaffuz etmiyor, nitelemeyi bize bırakıyor. Şimdi bugüne gelelim ve arz edeceğimiz noktaları gördükten sonra, Atatürk'ün o zamandan çok, bugünü anlattığına birlikte tanık olalım.

Bakın nasıl:

Allah ile aldatanların 'mühim' toplantılarından birinde AB'ye teslimiyetten şikayet' babında söz alan birine verilen şu cevap, Atatürk mirasına düşmanlığın kin kertesini gösteren bir ibret levhasıdır. Ülkenin ve Müslümanların vicdanlarına arz olunur. Bu bir cümlelik müthiş ifade, dinciliğin omurgasını, neler yapabileceğini, kinini tatmin için dininden neleri verebileceğini, kısacası ne gibi yıkımlara imza atabileceğini görmek bakımından eşimenendi zor bulunur bir belgedir.

Diyor ki dinci eşrafın sözcüsü:

"AB'nin her dayatmasına boyun eğmemizin sebebi, Ankara'nın şerrinden Brüksel'in şefaatine sığınmaktır."
(Yeniçağ, 14 Ocak 2005)

Bu teslimiyet, Atatürk'ün lanetlediği "Dinledik ve uyduk" zilletinden çok daha namert ve beyinsizcedir. Çünkü, bu ikincisinde sadece 'uymak' yok, uyulanı kutsamak, şefaat makamına oturtmak var. Bu namertliği açığa çıkaran gazeteci-yazar Arslan Bulut'un yazısını okuyan onlarca insan, bana şu ürpertici soruyu soruyor:

"Türkiye'yi, Haçlıları şefaat makamına oturtan mürtedIer mi yönetiyor?"

Rotayı, Muhammed ve Mekke'den Bush ve Brüksel'e çevirdiler. Ankara onlar için şer kaynağı. Çünkü orada Mustafa Kemal ve mirası var. Ve Haçlı Brüksel o mirastan rahatsız. Çünkü Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşı'nda canlarını yakan adam, o mirasın mimarı. O mimara sataşan kim varsa Brüksel'in sevgilisi.

Kaynakça
Kitap: Allah ile Aldatmak
Yazar: Yaşar Nuri Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir