Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Allah ile Aldatmanın İnkar Cephesi

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Allah ile Aldatmanın İnkar Cephesi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 11 Ara 2010, 00:55

ALLAH İLE ALDATMANIN İNKAR CEPHESİ

Allah ile aldatmanın iki cephesi var: İnkar ve istismar.

Allah ile aldatanların din içinden çıkanları, yani din çapulcuları, esasında birer istismar aktörüdür. Bu istismarın yürüyebilmesi için tulumbanın öteki ucunun da işler halde olması gerekir. Öteki uç inkar ucudur.

Din çapulcusunun pirim yapması ve kitleyi, Allah ve kutsal adına kandırabilmesi inkar cephesi dediğimiz inkar çapulculuğunun faal olmasına bağlıdır.
Türkiye gibi, dini de inkarı da okuyup tanıyarak değil de moda ve taklitle benimseyen coğrafyalarda bu tuzağa düşme ise akıl almaz biçimde hızlı ve boldur.
Allah ile aldatmayı besleyen inkar-istismar tulumbasının inkar cephesi, dinsizlik ve imansızlık korkusu ürettikçe istismar cephesi kitleyi din ve Allah diyerek morfinler ve uyuşan bedenleri tek tek Kur'an dışı dinciliğin o karanlık ve ilkel gayyasına çeker.
Türkiye'de Allah ile aldatma zulmünün birinci derece sorumlularının istismarcı din çapulcuları mı, inkarcı takım mı olduğu sorusunun cevabı tartışmalıdır.
İnkar olmasa istismar, istismar olmasa inkar ayakta duramaz. Bunlar, tavukla yumurtanın birbirlerine bağımlılığı gibi bir bağımlılık içindedirler. Dikkat edilirse, çoğu zaman da akıl almaz bir biçimde birliktelik kurarlar.

Allah ile aldatan ve emperyalizmle işbirliği kuran dinci fesat odaklarının, yıllardan beri 'ekranların gülü' haline getirdiği ünlüler içinde Ermeni, Rum, çeşitli zeminlerden tip tip dönmeler az değildir. Dinci işbirlikçiliğin bu ne idüğü belirsiz (ama Kur'an ve Muhammed nefretleri tartışmasız) tiplere din ve Müslümanların meseleleri hakkında tanıdıkları söz hakkı, hayatını İslam'ı anlatmak yolunda geçirmiş insanlara tanıdıklarından yüz kat fazladır.

Bu gerçek bizi iki olgunun altını çizmeye itiyor:

1. Türkiye'de dinden nefret edenlerin sataştıkları ve etkisiz kılmaya çalıştıkları kişiler, dini istismar edip nefret unsuru haline getirenler değil, dini her türlü istismar ve rezilliğin üstüne çıkarıp sevgi ve saygı unsuru haline getirenlerdir.
2. Türkiye'de din ve mukaddesat sömürüsü yapanların sataştıkları ve etkisiz kılmaya çalıştıkları kişiler, din-sizler-imansızlar, Allah ve Muhammed düşmanları değil, dinin Kur'an'sal yapısını ortaya koyan ve hurafeye karşı duran kişilerdir.

Türkiye, ne yazık ki işte böyle bir garipliği yaşıyor. Ve anlaşılan daha uzun süre yaşayacak. Ne yazık ki, inkar cephesinin ürettiği rezillikler, bizim insanımızı Kur'an'ın berrak ve muhkem dinine değil, istismar ve hurafe odaklarının dipsiz-temelsiz aldatmalarına kucak açtırıyor. Böyle bir sistem oluşturulmuş. Daha doğrusu, böyle bir sistemi, Allah ile aldatmanın bizzat kendisi saymak gerekir. Allah ile aldatma, zaten böyle bir sistemi kurabilmektir diyebiliriz.

Kaynakça
Kitap: Allah ile Aldatmak
Yazar: Yaşar Nuri Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir