Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Amaç: Tayyip Erdoğan'a Bush'la bir randevu koparmak

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Amaç: Tayyip Erdoğan'a Bush'la bir randevu koparmak

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 19:36

SENİNLE BİR DAKİKA ve SEKİZ MİLLETVEKİLİ

Ankara artık 'Seninle Bir Dakika' şarkısını söylüyordu. AKP Hükümeti , Bush yönetimiyle ilişkileri yumuşatmak için her yolu deniyordu. AKP'li milletvekilleri ve Bakanlar sırayla Washington'a gelmeye başladı. Kervana Meclis başkanı Bülent Arınç da eklendi. Amaç Tayyip Erdoğan'a Başkan Bush'la bir randevu koparmaktı. Mart 2005'te Washington'a ziyaretler akmaya başladı. TBMM Türk Demokrasi Komitesi'nden 8 kişilik bir parlamento heyeti National Democratic Institute adlı kuruluşun davetlisi olarak çeşitli kuruluşlarda temaslar yaptı. Heyete bir fotoğrafla çok önemli temasları olmuş gibi bir hava verildi. Aslında havayı basanlar kendileriydi.

Milletvekillerine göre, son dönemde ilişkileri etkileyen bir dizi pürüze rağmen Türk-Amerikan diyaloğunun önemini ve samimi havasını koruduğu VVashington'da gerçekleşen sürpriz bir buluşmayla kanıtlandı. Milletvekilleri fotoğrafı da kendileri çekmiş, haberi de kendileri yazdırmıştı. Geziyi önemli göstermek için yaptıkları atraksiyon şöyleydi:

'Heyet Pantagon'da Savunma Bakan Yardımcısı Paul Wolfowitz ile görüşürken, birden kapı açıldı ve Savunma Bakanı Donald Rumsfeld içeri girdi.' Milletvekilleri, Rumsfeld'ın hareketini önemli bir jest olarak değerlendirdi. Milletvekilleri Rumsfeld'ı görmekten mutlu olduklarını saklamadı.

Heyette şu milletvekilleri vardı:

'AKP: Agah Kafkas, Faruk Çelik, Nevzat Doğan, Nimet Çubukçu, Orhan Erdem. CHP: Zeynep Damla Gürel, Muzaffer Remzi Kurtulmuşoğlu, Selami Yiğit.'

CHP'li milletvekillerinin Deniz Baykal'dan fazla hoşlanmadıkları, yaptıkları açıklamalardan kolayca anlaşılıyordu. Damla Gürel, Kemal Derviş'in kadrosundan milletvekili olmuştu. İki CHP'l i susmayı tercih ederken, Ankara milletvekili Kurtulmuşoğlu'nun Uluslararası Stratejik Etüdler Merkezi'nde yaptığı konuşma bomba gibi düştü. Kurtulmuşoğlu, Deniz Baykal'ın "Amerika bize komplo kurdu" şeklindeki çıkışlarının "halüsinasyondan ibaret" olduğunu söyledi, "Akşam yattı, sabah teori üretti" dedi. CHP Milletvekili Kurtulmuşoğlu, "Amerikalı dostlarımız merak etmesinler. Baykal'ı indirip biz geleceğiz" demeyi de ihmal etmedi.

Kaynakça
Kitap: Washington'da Akrobasi
Yazar: Yılmaz Polat
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir