Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Suçunu Arayan Adam: Mehmet Haberal

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Suçunu Arayan Adam: Mehmet Haberal

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 05:09

Suçunu Arayan Adam

Son haftaların en ilginç haberi gazetelerin satır aralarında kaldı. Yargıtay 4'üncü Hukuk Dairesi, Ergenekon davasından tutuklu bulunan Profesör Dr. Mehmet Haberal'ın "Sorgusunda sorulan 180 sorunun hiçbirinin terör örgütü kurmak ve yönetmekle ilgili olmadığı, buna rağmen tahliyesine karar verilmediği" gerekçesiyle açılan davada, 9 yargıcı 1500'er lira tazminat ödemeye mahkûm etti. Bu karar, Türkiye'de hukukun (tüm baskı teşebbüslerine rağmen) hala işlemekte olduğunu göstermesi bakımından çok önemli idi.

"Terör örgütü kurmak ve yönetmek" iddiasıyla yargılanan uluslararası düzeydeki Türk bilim adamı Prof. Dr. Mehmet Haberal, sağlık durumu iyi olmamasına karşın sözlü Silivri savunmasını ve mahkeme tutanaklarını kitap haline getirerek, piyasaya ücretsiz dağıttı. Belgesel kitapta, Profesör Haberal "Suçum ne?" diye soruyor. Olayın diğer bir yönü var ki, anlatmakta ve yorumlamakta güçlük çekiyoruz. Zira 450 günü aşan bir süreden beri tutuklu olan Haberal'ın ne bu tutukluluğu, ne de bozulan sağlığı Başbakan Erdoğan'ı, hiç mi hiç ilgilendirmiyor.

Yargıtay'a çok öfkelenen Erdoğan, kararı topa tutarak şöyle diyordu:

'Henüz hakkında karar kesinleşmemiş ve yargı süreci devam ederken üst mahkeme Anayasayı çiğneyerek böyle bir kararı verme yetkisini nereden buluyor? Yargı, bu kararla birlikte güvenirliliğini yitirmiştir.'

Haberal adına gereken yanıtı biz verelim:

Rektörler, bilim adamları, komutanlar, parti ve sendika başkanları, gazeteciler, yazarlar tutuklanıp aylarca zindanlarda yatınca, orada hastalanıp sağlıklarını yitirince yargıya güveneceksiniz, ancak, tahliye olduklarında "örgütün nöbetçi hakimi" diye tepki göstereceksiniz. Yargıtay'dan dosya kaçıranlara çok güveneceksiniz, ancak, Ordu'nun cephane kamyonlarını Emniyet Müdürlüğünün kapısına çektirenleri, 'Anayasa Mahkemesinin kararını tanımayın' diyen raportörleri içten içe alkışlayacaksınız!. Olmaz böyle şey. Bu açıkça zulümdür, işkencedir. Bu böyle gitmez ve gitmeyecektir... Işık göründü. Türk halkı bu kez seçimini doğru yapacak, zalimlere, hukuksuzlara, kendisini aldatıp kandıranlara kesinlikle oy ve geçit vermeyecektir.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir