Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

ABD Büyükelçisinin Güneydoğu Gezileri

CIA ajanı James Jeffrey

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

ABD Büyükelçisinin Güneydoğu Gezileri

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 05:00

ABD Büyükelçisinin Güneydoğu Gezileri

ABD Büyükelçisi James Jeffrey ile ilgili olarak bir gazetede çıkan aşağıdaki değerlendirmeler Türk halkının ABD'ye neden güvenmediğinin nedenlerini çok iyi anlatıyor. "ABD'nin Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi karış karış gezerken, iç işlerimize karışmayı da ihmal etmiyor. ABD'nin Büyükelçi görünümlü CIA ajanı James Jeffrey, çıktığı fitne turlarında Türkiye'ye akıl vermekten çekinmiyor.

Adana Konsolosluğu'nda görevliyken, CIA ajanı olduğu yönünde ciddi eleştiriler alan Jeffrey, kritik dönemlerde kritik yerlerde görev alan ABD'li diplomatlardan birisi. Jeffrey'in CIA ajanı ve istasyon şefi olduğunu ise Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu ortaya çıkarmıştı. Bu göreve atanmadan önce, ABD eski Başkanı George Bush'un Ulusal Güvenlik Danışman Yardımcılığı görevini yürüten Jeffrey, Türkiye'yi yakından tanımasıyla biliniyor.

Ermenistan dostu Daha önce üç defa Türkiye'de görev yaptığı için Türkçe bilen Jeffrey, Ermeni lobisi tarafından oldukça seviliyor.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Azerbaycan'ın hassasiyetlerini dikkate alması ve milli bir duruş sergilemesinden rahatsız olan Jeffrey, Ermenistan sınırının koşulsuz olarak açılması gerektiğini iddia etmişti. Erdoğan'ın Ermeni sınırı için 'Karabağ işgali bitmeden açmayız. Süreç atbaşı ilerleyecek' sözlerine yanıt veren Jeffrey, 'Birbirinden farklı bu iki sorun kendi ivmesinde seyretsin. Sınır koşulsuz olarak açılsın' demişti. Diyarbakır'da işi ne?

Jeffrey, daha önce de defalarca gittiği Diyarbakır'ı tekrar ziyaret ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'le basına kapalı bir görüşme yaptı. Görüşmenin içeriği konusunda hiçbir açıklama yapılmadı. Jeffrey, geçtiğimiz şubat ayında, Şanlıurfa'yı ve Atatürk'ün savaş sırasında karargah olarak seçtiği bina olan Alagöz'deki Karargah Müzesi'ni gezmiş, daha sonra da Maltepe Camii'nin imamıyla dostluk kurmuştu. Jeffrey kimdir? James Jeffrey, 2008 Haziranında Bush döneminde Türkiye Büyükelçisi olarak önerildi ve 3 Aralık'ta resmen göreve başladı. Türkçeyi çok iyi bilen Jeffrey, ABD'nin en kritik bölgelerde görev verdiği diplomatlardan biri. Son görevi Bush'un Ulusal Güvenlik Danışman Yardımcılığı olan Jeffrey, ABD'nin Irak işgalinden sonra Bağdat'taki Büyükelçiliği'ne atandı. ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın Irak danışmanlığını da yapan Jeffrey, Ankara'da müsteşarlık görevinden önce Adana Konsolosluğu'nda çalıştı ve özellikle Kürt meselesinde uzmanlaştı. Göreve geldiğinden bu yana terör örgütü PKK'yla ilişki içinde olan kesimlerle sıkı bir bağ kuran Jeffrey, ülkemizdeki pervasızlıklarını aralıksız sürdürmektedir."

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron